Догляд за кросівками

Після того, як ви змогли все-таки вибрати ту саму ідеальну пару кросівок після тривалих пошуків, слід тепер дізнатися про те, як за ними доглядати. Так, не варто дивуватися, але кросівкам також потрібен хороший догляд, щоб вони прослужили тривалий час.
2ulQ2nAKqbw8VhlvB-3OgQ-defaultПісля того, як ви позаймались в спортивному залі або ж на вулиці, необхідно, по приходу додому, змити зі свого взуття пил і бруд, якщо воно виконане з тканини синтетичного типу. Для цього вам знадобиться звичайна м’яка губка, яку попередньо змочують у мильному розчині.

Якщо ж взуття зроблене з шкіри, то обов’язково обробіть кросівки жіночі особливими, призначеними для догляду за шкірою засобами.

Ні в якому разі не можна поміщати взуття в пральну машину. Звичайно, існує просто величезна кількість всіляких доводів по цій темі, однак слід утриматися від такої затії, оскільки є великий ризик завдати самим кросівкам колосальні пошкодження, а також може постраждати і машина. І взуття, і машина, мають не малу вартість, так що не варто даремно ризикувати.

Якщо ж всередині кросівки запітніли або відсиріли через умови погоди, шнурки слід зняти, язичок вивернути назовню, дістати устілку і гарненько їх просушити. В цей же час кросівки слід набити газетами, які добре поглинають вологу, і поставити в місце, де буде сухо, але нежарко. Не треба намагатися сушити взуття недалеко від джерел, таких як газова плита, батареї або щось інше, щоб уникнути розтріскування поверхні взуття. Є й такі індивідууми, які можуть поставити кросівки сушити в духовку і навіть у мікрохвильову піч. Тут нічого не буде дивного, якщо в результаті вони виявлять однорідну масу з гуми і тканини.

Слід сказати, що просушка кросівок феном, так само не є відмінною ідеєю. Вся справа в тому, що кросівки не є тим самим видом взуття, яке добре переносить обробку теплом. З цієї причини всі подібні прилади просто відкладаються в сторону, а сушка проводиться без експериментів.

Після того, як взуття висохло, його потрібно обробити спеціальними засобами захисту, але, якщо ви толком не знаєте, що точно вам потрібно, то будь-який консультант у спеціалізованому магазині завжди допоможе вам визначитися з вибором засоба і підкаже найнадійніший.