Догляд за губами. Частина 1

Кожна дівчина – це яскраве і неповторне створіння. Її краса залежить від здоров’я, яким часто нехтують. Доглядати за собою повинна будь-яка жінка, але мало хто знає, що губи – головна частина обличчя і догляд за ними потрібен так само, як і за волоссям. Доглянуті і здорові губки виглядають просто ідеально і притягують до себе чоловічі погляди. На що найчастіше звертає увагу чоловіча стать? Правильно – це очі, але після, звичайно ж, на губи. А щоб вони мали здоровий вигляд, потрібен інтенсивний догляд.

 

Custom-Lip-BalmДля догляду за губами відмінно підійдуть різноманітні маски, скраби і масажі. Головне, не боятися експериментів, адже без цього складно дізнатися, який скраб або яка маска підійде для ваших губ найкраще.

 

У зимовий період (а цей період найжахливіший для обличчя і, зокрема, ніжної шкіри губ) рекомендують використовувати бальзам для губ. Перше, що він робить, так це пом’якшує і захищає їх від вітру і холоду. Обов’язково за 10-15 хвилин до виходу на вулицю нафарбуйте губи бальзамом, а потім сміливо вирушайте по своїх справах.

 

Звичайно, бальзам — це добре, але цього недостатньо, адже він є лише тимчасовим вирішенням проблеми. Необхідно робити масаж губ зубною щіткою. Він допоможе зняти верхній омертвілий шар, а також сприятиме хорошій циркуляції крові. Робити такий масаж дуже легко. Попередньо змастивши їх рослинною олією, помасажуйте їх кілька хвилин зубною щіткою. Олія почне вбиратися, а губи стануть пухлими і м’якими.