Догляд за грудьми після пологів

Розмір грудей починає змінюватися на початку вагітності. Груди стають занадто чутливими і ніжними.

byustgalter-dlya-kormleniyaЗ шістнадцятого тижня вагітності повільно виробляється молоко. Іноді це окремі краплі з сосків, але не завжди. Незабаром після народження грудного молока не так багато. Тільки після 30-40 годин в грудях раптово починає з’являтися молоко і його кількість значно зростає.

Протягом перших тижнів груди між годуваннями наповнюються молоком. Тривала перерва робить їх більшими, жорсткішими і опухлими. Після годування, навпаки, вони стають м’якими і меншими. Після шести тижнів лактація стабілізується. З тих пір, груди стають м’якішими, але це не означає, що вони не виробляють молоко.

Як ви можете бачити, це період великих змін — груди збільшуються і скорочуються, тому виникає небезпека провисання шкіри і розтяжок. Таким чином, за грудьми потрібно ретельно доглядати.

Вибір нового бюстгальтера приходить під час вагітності, коли груди збільшуються. Ви повинні купити таку модель, яка залишає набагато більше можливостей, а саме збільшується завдяки регулюванню. Це не означає, що досить одного бюстгальтера для всього періоду вагітності. Розмір грудей буде змінюватися. Груди важкі і вимагають тканини, яка не буде розтягуватися. Без адекватної підтримки шкіра деформується і втрачає свою пружність.

В кінці вагітності необхідно купити бюстгальтер чашкою, яка знімається. Перші дні після народження будуть важкими для вас, щоб ходити по магазинах, тому подбайте про це в кінці вагітності. Спробуйте купити модель з чашками на один-два розміри більше, ніж в даний час. На початку лактації краще носити ніжні, м’які, безшовні бюстгальтери, а не з кісточками.

Для початку купіть, по крайній мірі, два-три бюстгальтера. Бюстгальтер слід не знімати навіть під час сну, тому його необхідно часто прати і міняти.

Коли лактація пройде, потрібно вибрати в магазині зручний бюстгальтер, узгоджений з поточним розміром грудей. Він повинен щільно охоплювати груди. Чашка повинна відповідати розміру грудей, навіть коли ви сильно нахиляєтеся вперед. Дуже зручні широкі регульовані бретелі.