Догляд за грудьми під час лактації

Кожна вагітність унікальна і неповторна. Проте, ми хочемо поговорити про догляд за грудьми під час лактації.

increasing-milk-supply1З самого початку вагітності слід використовувати зволожуючі креми для поліпшення еластичності шкіри грудей у ​​вагітних жінок. Наносити крем потрыбно два рази на день після ванни, ніжно масажуючи шкіру. Ви також можете використовувати оливкову олыю, яку потрібно наносити на вологу шкіру. Це робиться через те, що в більшості випадків груди під час вагітності збільшуються, і тканини піддаються розтягуванню.

Під час вагітності та після пологів необхідно регулярно зміцнювати м’язи, які підтримують груди. Позитивно на їх стан впливає плавання. Ви можете також робити класичні вправи: станьте прямо, руки зігніть на рівні грудної клітки, як ніби в молитві, пальці поверніть до себе і натискайте на долоні, а потім розслабте. Повторюйте дану вправу декілька разів на день.

До тих пір, поки лактація не заспокоїться, потрібно носити бюстгальтер з прокладками, які вбирають виділення. Прокладки збирають будь-які краплі молока, які виділяються між годуваннями або під час годування з грудей. Візьміть вставки, які є не тільки прекрасним абсорбентом, але є також м’якими і приємними на дотик, ніжні для чутливих ​​грудей. Вставки на груди необхідно часто міняти. Вологий бюстгальтер є живильним середовищем для різного роду бактерій, і це загрожує отримати незначні, але неприємні травми сосків.

Все що ви робите з грудьми — такі процедури, як підтримування грудного вигодовування, використання молокососа — робіть дуже обережно. Занадто сильний тиск, насправді, може привести до закупорки молочних проток, хворобливого застою і навіть запалень.

М’який бюстгальтер, який придатний в період лактації, коли в грудях збирається велика кількість молока, з часом дуже швидко стає занадто вільним. Якщо ви помітили зморшки на грудях, то це знак того, що прийшов час попрощатися з таким бюстгальтером і одягом. Занадто щільна нижня білизна, жорсткий бюстгальтер, бюстгальтер на кісточках особливо в перший період годування, можуть викликати закупорку молока в грудях. А це не дуже приємні моменти для матері і дитини.