Догляд за чутливою шкірою рук

Шкіра рук дуже тонка і швидко сохне. Взимку руки особливо вразливі. Шкіра схильна до зневоднення, обмороження і розтріскування. Холодні руки стають сухими і червоними, тому потрібно приділяти особливу увагу їх турботі. Починайте з покупки відповідних рукавичок і зволожуючого крему.

doglyad-za-rukamyДогляд за шкірою рук — це складний процес, який повинен займати весь час. Все тому, що на руках зосереджена невелика кількість сальних залоз, які не можуть захистити тонку шкіру. Для того, щоб відновити гарний вигляд рук, необхідний комплексний догляд. Спочатку зволоження та живлення, а потім манікюр.

З іншого боку, велика кількість потових залоз на руках, змушує шкіру швидко зневоднюється. Позбавлені захисного шару руки, стають червоними, грубими і потрісканими, а нігті часто ламаються.

Захисний крем для шкіри повинен пригнічувати випаровування води, містити живильні вітаміни і захищати від втрати тепла. Якщо ви проводите багато часу за комп’ютером, необхідно завжди змащувати руки зволожуючим кремом. Кращими є гліцериновий крем, який підсилює захисну оболонку руку.

Цікаво, що не обов’язково використовувати косметику, призначену виключно для догляду за руками. Ви можете замінити її засобами по догляду за обличчям або тілом. Зверніть увагу також на зволожуючі і живильні маски. Не забудьте наносити крем після кожного миття рук і всякий раз, коли шкіра суха. Тримайте його в ванній кімнаті, на кухні, в ящику столу на роботі і носіть в сумці.

Люди, чиї руки піддаються подразникам (перукарі, медсестри і кухарі) повинні використовувати сонцезахисні креми і біологічні рукавички. Вони включають в себе, серед іншого, солі алюмінію, які закривають пори, і, таким чином, блокують вплив миючих засобів. При виконанні домашньої роботи, обов’язково вдягайте рукавички і, в крайньому випадку, використовуйте живильні олії.

Обмороження зазвичай відбувається при температурі від + 2 ° С. При впливі холодного повітря організм активізує механізми, які за всяку ціну намагаються уникати охолодження. Одночасно відбувається стискання капілярів. Повільна циркуляція крові охолоджує руки і вони стають найбільш вразливими для обмороження. Тому важливо носити теплі рукавички в холодну погоду, а також змащувати руки кремом. Для чутливої ​​шкіри підійдуть рукавички з вовни, які не подразнюють шкіру рук.