До чого призводить захоплення жирною їжею?

Щоденне і безконтрольне споживання жирної і калорійної їжі несе організму серйозну загрозу. До великого списку патологій, які вже давно відомі, вчені додали збільшення об’єму мозку. І в даному випадку мова не йде про утворення здорових клітин. Клітини, які утворюються можуть служити лише для донесення сигналу до мозку про необхідність поповнити запаси жиру.

kurinoemasoДо чого призводить захоплення жирною їжею?

Фахівці з Гарварду провели експеримент на мишах. Вихованці отримували щоденні порції жирної їжі і в результаті миші не тільки збільшили масу тіла, але і збільшився об’єм мозку. Те ж саме відбувається і з людським організмом.

Однак слід зазначити, що любителі пончиків і чізбургерів не здатні похвалитися дуже високою кмітливістю. Мозок збільшується, і функція нових клітин полягає тільки в тому, щоб примушувати організм набирати більше ваги. Хоча на людях експерименти ще не проводилися, але дана теорія дозволить пролити світло на здатність мозку контролювати вагу шляхом голодування або вживання їжі. У перспективі це допоможе в створенні нових препаратів від ожиріння.

У ході експерименту з мишами було помічено, що в мозку утворювалася велика кількість нервових клітин. Миші ще швидше набирали вагу за дуже короткий проміжок часу.

До чого призводить захоплення жирною їжею, ми визначили. Також жирна їжа сприяє: підвищенню артеріального тиску, задишці, проблемам з серцево — судинною системою, захворюванням печінки, набрякам і ще масі неприємних речей. Харчуйтеся правильно і будьте здорові!