До чого призводить захоплення солодким?

Як я розумію любительок солодкого! Так важко піти від спокуси з’їсти смачний шматочок торта або кремовий еклер. А ще є булочки, шоколад, цукерки та безліч інших ласощів. До чого призводить захоплення солодким, знає кожен. Це звичайно зайва вага і зіпсовані зуби. Але і це ще не всі біди. Лікарі вже давно забили на сполох про шкоду солодкого. Що ж може очікувати ласунам?

3a76643До чого призводить захоплення солодким?

Безпліддя. Дослідження вчених підтвердили взаємозв’язок між здатністю мати потомство і споживанням солодкого. Надлишок цукру в організмі призводить до зниження тестостерону та естрогену.

Цукор, споживаний нами з кондитерськими виробами, збільшує виробництво ліпідів, які виробляє печінка, а це зменшує рівень особливого білка, при недоліку якого і розвивається безпліддя.

Молочниця. Вчені довели, що любительки солодкого набагато частіше страждають від молочниці. Грибок живе в організмі кожної жінки, проте прийом антибіотиків та їжа з підвищеним вмістом вуглеводів сприяють підвищенню вмісту грибків в організмі. Це і призводить до появи молочниці.

Рак кишечника. При великому споживанні солодкого ми змушуємо підшлункову залозу працювати в екстреному режимі, що призводить до підвищеного вироблення інсуліну. Це може привести до утворення пухлин в кишечнику. До такого висновку прийшли вчені, провівши експеримент за участю жінок.

Небезпека для мозку. Іспанські вчені спростовують твердження корисності цукру для мозку. Провівши експеримент в школі-інтернаті для недорозвинутих дітей, вчені виключили з їхнього раціону солодке і замінили його на фрукти та овочі. Результат вражаючий. Багато дітей були визнані здоровими, а у решти піднявся середній бал по успішності.

Скорочення тривалості життя. Німецькі вчені прийшли до висновку, що надмірне споживання глюкози скорочує життя приблизно на 15 років.

Небезпека для вагітних. Надмірне споживання вуглеводів під час вагітності, може привести до алергічних реакцій у майбутньої дитини і збільшується ризик розвитку захворювань ЦНС.

Замінники цукру. Найпоширенішими замінниками цукру є: аспартам, сукламат, сахарин, ксиліт, сорбіт. Корисні на перший погляд замінники зовсім не є безпечними. Наприклад: сахарин можна вживати не більше чотирьох таблеток в день. Надмірне споживання призводить до утворення ракових пухлин. Аспартам і сукламат здатні викликати алергічні реакції. Ксиліт і сорбіт мають жовчогінні і послаблювальні дії.