До чого призводить захоплення гострою їжею?

Про гостру їжу існує безліч суперечливих висловлювань. Одні стверджують, що гостра їжа покращує метаболізм і кровообіг. Інші, що вона дуже шкідлива для організму людини.

kak-izbavitsya-ot-proktita6-300x169До чого призводить захоплення гострою їжею?

Всі інгредієнти здатні підвищувати температуру людського тіла, збільшують обмін речовин. Однак щодо гострої їжі ця дія дуже короткочасна і не здатна викликати зниження ваги. Якщо споживання гострої їжі помірне, то є користь для здоров’я. Багато прянощів здатні допомагати в лікуванні багатьох хвороб.

Кориця здатна допомогти при артриті, ревматизмі і впоратися з болями в м’язах. Коріандр допомагає при печії і бореться з внутрішніми інфекціями. Фенхель допоможе знизити вагу і рівень цукру в крові. Імбир добре очищає кров і допомагає при застуді

Існує думка про шкідливий вплив гострої їжі на стан шлунка. Американські вчені прийшли до іншого висновку. Піддослідним запропонували кілька страв, в тому числи і гострої мексиканської кухні. На наступний день перевірка показала, що ніякої шкоди шлунку гостра їжа не заподіяла.

Вважається, що для людей з хронічними захворюваннями дванадцятипалої кишки гостра їжа взагалі протипоказана. Однак, вчені з Індії, провівши експеримент, не виявили жодних шкідливих впливів.

За статистикою люди з країн, де споживається багато гострої їжі, на рак хворіють набагато рідше, ніж жителі Європи. Пояснюється це вмістом в перці чилі речовини капсаїцину.

Слід зазначити, що в країнах, де високе споживання гострої їжі панує антисанітарія. Однак у жителів спостерігається досить низький показник інфекційних захворювань.

Гостра їжа — це непоганий антисептик і дезінфектор. Прочитавши дане твердження, не слід бігти на кухню і поглинати гостру їжу.

А ось регулярне, але помірне споживання натуральних прянощів здатне принести більше користі, ніж шкоди нашому організму.