Для кого підходить закритий бюстгальтер?

Як він виглядає? Для якого бюста краще підходить? Чи підходить для носіння кожен день? Дізнайтеся все про закритий бюстгальтер.

V321065_RCDK9_CROP1Це м’який бюстгальтер з кишеньками зі вставками для моделювання, який розкриває верхню частину грудей. Це конструкція зі бретелями, які знімаються, як правило, має всередині силіконові стрічки, що запобігають спаданню бюстгальтера. Така модель ідеально підходить для жінок з маленькими грудьми, і підходить для великих грудей, але акуратної підтягнутої форми. Для маленьких грудей стилісти рекомендують вибирати бюстгальтер з пуш-ап, який додасть округлості і підкреслить форму маленького розміру. Однак в обох випадках закритий бюстгальтер спрямований на збільшення і підкреслення бюста.

Закритий бюстгальтер ідеально підходить для весілля і випускного балу. Він є союзником жінок, які готуються до великого виходу, наприклад, елегантного випускного вечора, який вважається найважливішим днем ​​у житті кожної дівчини. Або наприклад, важлива подія — весільна церемонія.

Якщо це сукні або блузи з вирізом, то знімні бретелі на бюстгальтері дозволяють спокусливо відкрити шию і плечі. У світі моди такий варіант, швидше за все, є візитною карткою знаменитої французької актриси Бріджит Бардо, яка завдяки цій моделі бюстгальтера стала відомою. Для своїх нарядів вона, як правило, вибирала бюстгальтер без бретельок, показуючи груди. В результаті, дизайн дуже швидко завоював величезну юрбу шанувальників, які хотіли виглядати, як їхній кумир. Після появи її стилю дами швидко почали наслідувати її і вибирати подібні сукні з відповідними бюстгальтерами, які ідеально допомагають підкреслити груди з ввеликим вирізом.

При виборі відповідного бюстгальтера не варто розраховувати тільки на те, що вам подобається, але також звернути увагу на форму і розмір своїх грудей, щоб правильного підчеркнути гідності і приховати недоліки. Вага бюсту зосереджується по периметру, тому вкрай важливо точно виміряти цю область тіла. Завдяки цьому бюстгальтер зможе забезпечити міцну підтримку хребта.

Невідповідність розміру бюстгальтера можуть привести до болів у спині і навіть деформації грудей, тому важливо правильно вибирати бюстгальтер, можливо, навіть за допомогою професіонала. Він подивиться на розмір і структуру бюста і зможе порадити схожий варіант, а також як правильно одягати і носити бюстгальтер.