Для дитини важливий здоровий сон

Всі дорослі люди заздрять маленьким дітям, які в сльозах лягаютьспати. Адже їм зовсім не хочеться, щоб день пройшов повз них. І діткам здається, що іграшки будуть без них нудьгувати. Однак якщо малюк не поспить добре вдень, то до вечора капризи доведуть до істерики і батьків, і навіть бабусю з дідусем, які зазвичай дуже лояльно ставляться до капризів дітей. У деяких мам і тат часто виникають проблеми і з тим, щоб вночі укласти донечку або синочка спати. Незважаючи на все це ваше завдання створити максимально комфортні умови для сну дитини.

Krepkij-son-zalog-zdorovya-malyshaКажуть, що уві сні дітки ростуть. До елементів комфорту для сну відносяться: зручне ліжечко, хороший і якісний матрац, ковдри та подушки. До вибору кожного компонента потрібно підходити відповідально, адже навіть якщо один з них буде не такий комфортний, то загальний ефект від створення комфорту може бути зіпсований.

Почніть з вибору ліжечка. Воно купується часто ще до народження малюка. Більшість мам постійно спочатку дивляться на красу, потім на функціональність. У ліжечка повинні бути: можливість гойдання, всі сторони відкриті для спостереження, високі борти.

Далі увагу потрібно приділити матрацу. Ортопедичні матраци для дітей користуються особливою популярністю, так як останнім часом лікарі помітили серйозні проблеми з поставою у дітей маленького віку. Для малюків з перших днів їхнього народження матрац повинен бути щільним, так як кістки дітей тільки починають міцніти. У продажу є різні варіанти з різними наповнювачами і характеристиками. Вам краще з цього питання порадитися з педіатром, так як вони отримують свіжу інформацію про сучасні комфортні аксесуари для дітей.

Дитячі лікарі для першої подушки пропонують батькам використовувати щось дуже тонке, майже не відмінне від матраца. Все це пояснюється тими ж фізіологічними вимогами до формування суглобів, в цьому випадку, шийних. Після року вже можна купувати для дитини нормальну подушку.

Зазвичай при купівлі комплекту для ліжечка в наборі відразу йдуть борти на всі чотири сторони ліжка, подушка і ковдра. Тоді не потрібно бігати і шукати всі компоненти окремо, так як виробники знають, що потрібно дітям.