Для чого потрібні небулайзери?

Небулайзер – це прилад, що має безпосереднє відношення до медичної техніки, який останнім часом користується значним попитом, і застосовується для використання в інгаляційній терапії, алергології та пульмонології. Принцип роботи небулайзерів заснований на розпиленні лікарських препаратів, шляхом перетворення їх у аерозоль за допомогою ультразвуку або стисненого повітря. Забезпечуючи повноцінну доставку препарату в усі відділи дихальних шляхів, навіть при значному звуженні бронхів, дозволяючи створювати високе дозування ліків безпосередньо в цільовому секторі при його мінімальній кількості. Небулайзер багато в чому перевершує дозовані інгалятори.

CHto-takoe-nebulayzer-i-dlya-chego-on-nuzhenАерозоль, що утворюється в небулайзері, не містить пропелентів, що дозволяє виконувати інгаляції пацієнтам будь-якого віку, в число яких входять діти від першого року життя. Крім того, тільки небулайзери здатні доставити в альвеоли і в нижні дихальні відділи муколітики та антибіотики, які не мають іншої інгаляційної форми. Це говорить про те, що без небулайзера не обійтися при лікуванні серйозних захворювань, таких як хронічний бронхіт, апное, обструктивне захворювання легень і астма.

Вибираючи небулайзер для домашнього використання необхідно пам’ятати, що більш безшумним і легким приладом є ультразвуковий, проте в ньому не можна використовувати ряд лікарських препаратів. Компресорні інгалятори, хоч і не компактні і досить гучні, але відносно препаратів універсальні.

За великим рахунком небулайзери застосовуються для лікування цілого набору хронічних і гострих хвороб органів дихання: риніт, фарингіт, туберкульоз, післяопераційна дихальна недостатність, муковісцидоз. У процесі користування небулайзером, немає потреби контролювати дихання, хоча ліки і подаються безперервно.

Ефективність даного приладу перевірена, оскільки вже після першої процедури істотно зменшуються спазми в бронхах, координується циркуляція в шляхи дихання, що веде до зниження активності запалення. Деякі небулайзери випускаються в цікавих яскравих формах (собачки, ведмедики) спеціально для того, щоб діти не протестували проти інгаляційної терапії.