Для чого потрібні медичні довідки?

Різноманітні медичні довідки потрібні нам у самих різних звичайних життєвих випадках. Приносять ці документи в деякі заклади, і в залежності від цілей довідки бувають різними. На сьогодні існує досить значна кількість схожих довідок. Всі вони стандартизовані і заповнюються на спеціально розроблених бланках. Видаються такі довідки приватними і державними клініками. Сфальсифікувати їх або написати вручну — не можна.

oformleniye-med-spravki-756x425 (1)Медичні довідки беруть для поїздки в санаторій, походу в басейн, отримання лікарняного, виїзду за межі країни, зарахування до навчального закладу і багатьох інших випадків, і кожен з них вимагає довідки на своєму власному бланку. Не треба сподіватися, що клініка складе такий документ «просто так» або прикрасить результати. В цілому алгоритм отримання довідки такий: перша консультація у фахівця, проходження тих чи інших обстежень, здача аналізів. Наприклад, коли ви плануєте записатися в басейн, вам потрібна довідка про те, що у вас немає дерматологічних та інфекційних недуг. А людям, які планують активно займатися спортом, слід надати доказ, що у них немає вагомих перешкод для цього, наприклад, пороку серця або проблем з нирками.

Задача довідки для відновлення або отримання водійського посвідчення — визначити стан здоров’я майбутнього учасника дорожнього руху. Хвороби серця, судин, зору, слуху, наркоманія і пияцтво можуть перешкоджати керуванню і, тому обов’язковим є відвідування нарколога, терапевта, офтальмолога, психіатра, невропатолога та отоларинголога. Для зарахування дитини до 1-го класу приносять довідку від дитячого лікаря про проходження потенційним учнем профілактичного огляду. Коли у малюка є якась хвороба, за рішенням одного з батьків в медичній довідці дитячим лікарем робиться потрібна замітка про це. Але якщо батьки вирішили не оприлюднювати діагноз, педіатр тільки напише у медичній довідці поради та протипоказання щодо фізичних навантажень.