Для чого потрібен масаж голови?

Кожному з нас, час від часу, необхідні моменти, щоб відпочити і розслабитися. Для деяких, таким безтурботним моментом буде вечір з улюбленою книгою, для інших — тривала, гаряча ванна, а для когось — масаж. Чи знаєте ви, що ваше тіло отримує благотворний ефект не тільки від масажу тіла, але і від масажу шкіри голови?

dda159c68f9b7edc4f695b8c718dcc68Завдяки своїм лікувальним властивостям за допомогою масажу можна позбутися головного болю і заспокоїти нерви після напруженого дня. Масаж голови стимулює і прискорює циркуляцію крові, тому організм швидко справляється з виведенням шкідливих продуктів обміну речовин, і одночасно допомагає в перерозподілі в організмі поживних елементів, вітамінів і мінералів. Проте, для багатьох чоловіків і жінок, найголовніше, що масаж голови впливає на стан волосся. Масування шкіри голови зміцнює волосся, шкіра стає більш пружною і міцніше тримає коріння волосся.

Види масажу голови численні. Один з них включає в себе електричний масаж, виконаний спеціальним інструментом у вигляді гребінця, через який проходить струм. Дарсонвалізація має результативнйи валив. Мета цього апарату полягає в поліпшенні функціонального стану шкіри, попередженні утворення зморшок і облисіння. Особливо рекомендується для людей з жирною шкірою голови.

При догляді через масаж дуже важливу роль відіграє косметика, яку ви використовуєте. У салонах, де здійснюють послуги масажу шкіри голови, найбільш часто використовуються олії зі спеціальними властивостями. Вони варіюються в залежності від симптомів, з якими ви стикаєтеся. Одна з найпопулярніших ефірних олій — олія лопуха. Її основним завданням є зміцнення коренів волосся і зупинка їх випадання.

Іншим популярним продуктом є кунжутна олія, яке вважається джерелом вітамінів і мінералів. У своєму складі воно містить вітамін Е, комплекс вітамінів групи В, магній, кальцій, фосфор і білок, який глибоко живить волосся. Часто використовується олію розмарину, яка стимулює кровообіг, живить цибулини, запобігає появі лупи і випадінню волосся. Цінні і інші натуральні засоби, які включають в себе м’яту, чебрець або інші трави. Екстракти цих трав допомагають шкірі голови надавати волоссю блиск і борються з лупою.

Важливо пам’ятати, що турбота про тіло буде результативною, якщо робити це регулярно і послідовно.