Для чого можуть знадобитися довідки від нарколога та психіатра?

Багато хто помітив, що з кожним разом при отриманні будь-якого документа, сертифіката або при влаштуванні на роботу потрібно все більше і більше довідок та інших важливих «папірців». Наприклад, зараз все частіше можна почути таке питання — де взяти довідку від нарколога і психіатра? Ці два фахівця при отриманні будь-яких документів проходяться практично завжди.

cache_11967508-e1455879485860Існує думка, що справка от психиатра для водительских прав робиться за кілька хвилин. Але за новими правилами довідку від психолога і нарколога можна взяти тільки у спеціалізованих установах. Тобто вам доведеться відвідати як наркологічний диспансер, так і психіатричну лікарню.

Причин, через які люди шукають, де придбати довідку від психіатра і нарколога, може бути кілька. Але найпоширеніша мета — це отримання водійських прав. Також довідка від нарколога і психіатра шукається тими, хто хоче на законних підставах мати зброю. Зі зрозумілих причин без довідки від нарколога і психіатра дозвіл на зберігання вогнепальної зброї неможливо отримати. Для яких цілей ще потрібно проходити огляд у фахівців:

 

  • для влаштування на роботу в деякі компанії (частина роботодавців вимагає зі своїх співробітників цю довідку);
  • для вступу до деяких приватних навчальних закладів.

Зазвичай роботодавець або представник навчального закладу вказують цей пункт при прийомі на роботу або навчання. Більш того, вони відразу підкажуть, де можна взяти довідку від нарколога і психіатра.

Скільки коштує довідка від нарколога і психіатра і де її можна придбати?

Документ, що підтверджує огляд у фахівців, видається тільки платно. Виникає логічне запитання — де придбати довідку від нарколога і психіатра? Тут все просто — ціну встановлюють ті установи, в яких видається цей документ (приватні клініки або державні диспансери та лікарні). Для будь-яких цілей підтвердження буде коштувати однаково. Тобто, не потрібно замислюватися над тим, скільки коштує довідка від нарколога та психіатра для прав або на зброю. Ціна буде одна і та ж.