Для чого купувати медичну водійську довідку?

Всі водії знають, що існує певний набір документів, який дозволяє сісти за кермо транспортного засобу.

voditelskaya-spravka-gibddАле в нашій бюрократичній країні буде потрібно обійти всі кола пекла, щоб зібрати необхідні папірці. Чиновники будуть з радістю ганяти вас з одного кабінету в інший і так по колу. Звичайно, якщо ви безробітний, тоді можете дозволити собі витратити на це багато часу. Але що ж робити, якщо у вас робота, а начальник ніяк не схвалює тривалу відсутність в офісі? Якщо у вас точно така ситуація, тоді краще придбати медичну водійську довідку. Цей документ буде неможливо відрізнити від реального, тому все точно пройде спокійно і гладко.

Вашу нову довідку внесуть в базу даних, тому її перевірка абсолютно нічим вам не загрожує. На ній будуть стояти підписи справжніх лікарів, що ще більше переконає будь-якого перевіряючого. Такий документ вам можуть доставити протягом всього лише шести годин, а заплатити за роботу можна вже тримаючи в руках таку бажану довідку. Природно, ціна такої довідки буде залежати від кількості печаток і підписів, які необхідно на ній поставити. Наприклад, найдешевша буде без проходження нарколога та психіатра, а найдорожча включає в себе навіть електроенцефалограму.

Але якщо ця справка 001 гс у настільки перевіряє здоров’я, то навіщо ж її купувати? Вся справа в часі, як ми вже говорили вище. Адже навряд чи ви можете припустити, що психічно нездорові, вірно? І вже точно ви здатні знати, вживали ви наркотики чи ні. Але в чергах до психіатра і нарколога можна витратити стільки часу і нервів, що краще цього не робити. А так заощаджений час можна провести в колі сім’ї або ж просто подивитися якийсь цікавий фільм. Все-таки це краще, ніж вислуховувати в чергах скарги людей.

Варто також відзначити, що купуючи медичну водійську довідку ви можете ще й гроші заощадити. Адже всі ми знаємо, що зарплати у наших лікарів не надто високі. Тому вони і сподіваються на матеріальну допомогу від пацієнтів. А якщо пацієнти трапляються недогадливості, тоді можуть знайти якийсь розлад, а потім отримати гроші за те, щоб не записувати це в медичну карту. Так навіщо ж вам стикатися з такими проблемами, якщо є можливість вирішити ситуацію абсолютно спокійно? І нехай у вас буде якомога менше проблем з поліцією, а залізний кінь ніколи не ламається і служить кілька десятків років!