Дизайн присадибної ділянки

Всі, у кого є присадибна ділянка замислювалися про її благоустрій. В процесі оформлення присадибної ділянки можуть бути використані найрізноманітніші предмети. Про ці предмети і правила оформлення, і піде мова в цій статті.

kak-ukrasit-dachnyj-uchastok-01Нерідко в той час, коли є присадибна ділянка, приватний будинок хочеться переїхати в міську квартиру, щоб зняти з себе тягар домашніх клопотів. У той же час у міських жителів інше бажання — мати земельну ділянку.

Найперше, що кидається в очі це садові доріжки. Їх можна робити з різних матеріалів: каміння, цегла, спеціальна плитка та інше. Також роблять їх різної форми, просто стежки або доріжки в формі сердечок, великого листя і т. д. Кожен має індивідуальний підхід до вирішення цього питання.

Також важливою складовою є садовая мебель, яка повинна бути одночасно якісною, довговічною та красивою. Підібрати її ви можете на свій смак та гаманець.

Не менш важливим є розташування квітників. Для їх оформлення можна використовувати різні непотрібні предмети. Наприклад, старі стільці. Заберіть сидіння, а в отримані отвори вставте горщик з грунтом. Для таких клумб підійдуть конвалії, фіалки, петунії та інші низькорослі яскраві квіти. Ще можна посадити кучеряві рослини. Вони почнуть витися по спинці стільця (якщо вона є), що додасть більше ефектності і унікальності. Стане в нагоді також садова лавка, яка буде використовуватися підставкою для квіткових горщиків. Відмінно для цієї мети підійдуть етажерки та шафи. Квіти підбирайте різних кольорів. Якщо у вас завалялися автомобільні шини, то ви можете їх розфарбувати і використовувати для квітів. Для цієї мети також відмінно підійдуть пластикові пляшки. З них можна зробити бордюри, вази та інші креативні вироби.

Довіртеся своїй фантазії і створіть своє затишне і гарне місце, що радує яскравими квітами і оригінальними виробами!

Сподіваємося, стаття стала вам у нагоді та ви отримали корисну і пізнавальну інформацію.