Дизайн інтер’єру в італійському стилі

Якщо ви любите простоту і сонячні відтінки, вам відмінно підійде італійський стиль для дизайну інтер’єру своєї квартири. Він поєднує в собі простоту і затишок. Багато людей вважають за краще оформляти свою квартиру саме в італійському стилі. Тому необхідно з’ясувати, чому цей стиль користується такою популярністю, розглянути всі основні особливості і характеристики італійського стилю.

72d18ff707254e222067f5d7b47bf97eЩо являє собою італійський стиль в дизайні інтер’єру квартири?

Італійський стиль — це простота і теплі відтінки. Незважаючи на його простоту, цей стиль дуже елегантний і вишуканий, тому він підійде тим, хто цінує затишок і красу. Квартира, оформлена в італійському стилі, призначена для великої сім’ї.

До речі, на сайті korizza-design.com ви можете замовити хороший дизайн інтер’єру за вигідними цінами.

Основні особливості італійського стилю

У квартирі, яка оформлена в італійському стилі, оздоблення повинно бути дерев’яним. Покриття підлоги, панелі, балки на стелях у кімнатах повинні бути дерев’яними, керамічними або кам’яними.

Стіни в квартирі, виконаній в італійському стилі, повинні бути оштукатурені або побілені. Це дуже зручно, так як в будь-який момент побілку або штукатурку можна оновити, на відміну від шпалер, які необхідно довго переклеювати.

Кольори інтер’єру квартири, оформленої в італійському стилі, повинні бути пастельними і поєднуватися з яскравими відтінками.

Меблі в квартирі, яка оформлена в італійському стилі, повинні бути м’якими. Вони може бути абсолютно різних тонів. Якщо ви хочете додати трохи яскравості, меблі можуть бути кольоровими. Але не забувайте, якщо меблі яскраві, то всі інші деталі інтер’єру повинні бути стриманих відтінків.

Квартира, виконана в італійському стилі, завжди буде дуже затишною, і в цей же час елегантною і вишуканою. Ця найголовніша особливість цього стилю. Він нікого не залишить байдужим, власники квартири, виконаної в цьому стилі, завжди відчуватимуть себе затишно і комфортно.

Якщо ви любите комфорт, багато простору, затишок і тепло в своїй квартирі, вам відмінно підійде італійський стиль, тому що він поєднує функціональність, простоту, красу, вишуканість і елегантність, що притаманне тільки цьому стилю. Всі, хто вибрав даний стиль, ніколи не пошкодують про свій вибір і залишаться задоволеними ще на довгий час. Італійський стиль нікого не залишить байдужим і порадує всіх господарів квартир, які виконані в цьому стилі.