Дизайн дворової території. З чого почати?

Облаштуванню та оздобленню заміського будиночка не завжди приділяється стільки уваги, скільки приділяється зовнішньому вигляду самої ділянки. Недарма кажуть, що зустрічають по одягу. Від того, як буде виглядати з боку дворова територія, залежить куди більше, ніж ви собі це можете уявити.

landshaftniy-dizayn-na-6-sotkah-raconalno-vikoristovuyemo-kozhen-metr_621Дизайн дворової території починається з її розмітки і візуального виставлення кордонів. Спочатку необхідно вирішити, як і якими матеріалами, буде огороджене ваша ділянка. На сьогоднішній день будівельна індустрія, може запропонувати вам величезну кількість будівельних матеріалів, різноманітність яких зможе задовольнити потреби навіть найвибагливіших.

Після опрацювання огорожі, варто подумати про наземне покриття. Чи влаштує вас той покрив, який росте під ногами, або ж є бажання посіяти хороший і якісний газон? У спеціальних магазинах, вам буде надано найширший асортимент як газонних трав, так і засобів для боротьби з кротами і бур’янами, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд вашої галявини.

Не варто випускати важливий фактор, таикй як поділ ділянки на зони. Напевно ви замислювалися про те, щоб організувати невеликий сад на ділянці. Виділіть зони. Де ви будете відпочивати, де буде розташовуватися сад і город, також місце для ігрового майданчика. Розміри ігрового майданчика визначаються виходячи з можливостей самої ділянки і кількості об’єктів, які ви припускаєте спорудити на ній для дитини. Це можуть бути: будиночок дерев’яний дитячий, гойдалки, столик з лавками, пісочниця. Все це можна придбати в інтернет-  магазинах або зробити своїми руками.

Після цього необхідно розрахувати, де будуть розташовуватися доріжки для ходьби і чи будете ви їх залишати в природному земляному вигляді, або ж ви хочете покласти тротуарну плитку? До речі це теж є важливим фактором.

Якщо на вашій ділянці передбачено будь — який трубопровід і різні мережі, ви з легкістю зможете заховати їх уздовж бордюрів або під галявиною.

Головним предметом двору, зазвичай, є шашлична або барбекю. У зручному для вас місці, ви можете розмістити елегантну альтанку, облаштувавши її на необхідну кількість осіб.

Багато людей, при опрацюванні ландшафтного дизайну, користуються послугами дизайнерів та інших людей, які займаються цим професійно, покладаючись на їх смаки, пропозиції і останні тенденції в цій сфері. На даний момент існує досить велика кількість журналів і літератури, що дозволяють вивчити це питання вздовж і впоперек.

І найголовніше, пам’ятайте, все що ви заплануєте на вашій ділянці, це є суто вашим і тільки для вас. Повірте, якщо вам щось дуже сподобалося, і ви бажаєте, щоб воно так і було — робіть, так як вранці, виходячи на подвір’я, саме воно, буде радувати ваші очі.