Дієти

Існує безліч найрізноманітніших дієт. Можна навести список дієт, які заслужили на сьогоднішній день велику популярність завдяки своїй ефективності. 

caloriasКласифікація дієт

Для початку варто торкнутися самої класифікації дієт і виділити основні види:

— низькокалорійна дієта, де відбувається серйозне обмеження калорій споживаної їжі, хоча їжа може бути найрізноманітнішою;
— маложирна, коли відбувається обмеження споживання жирів;
— маловуглеводна, коли відбувається обмеження вживання вуглеводів;
— монодієта, коли в їжу вживається тільки один продукт (яблуко, рис, кавун, гречка, кефір);
— білкова дієта, коли в якості їжі вживається виключно риба і м’ясо.

Найпопулярніші дієти

Кремлівська дієта

Протягом одного тижня ви зможете скинути до п’яти кілограмів ваги. В даному випадку дозволяється вживати будь-яку їжу, але слід строго обмежити прийом вуглеводів. Варто зазначити, що кремлевская диета також користується величезною популярністю, так як в даному випадку з раціону можна практично нічого не прибирати, навіть алкогольні напої дозволяється вживати. Але єдиним основним правилом даної дієти є чіткий підрахунок з’їдених за раз вуглеводів і не перевищення їх норми, яка встановлена даною дієтою.

Білкова дієта

Така дієта дуже подобається людям, які ні дня не можуть прожити без м’яса. В даному випадку вам необхідно буде дотримуватися прийому тільки м’яса і риби, і ніяку випічку та солодощі в даному випадку вживати не можна. Якщо ви будете дотримуватися даної дієти протягом двох тижнів, то зможете позбутися від трьох до восьми кілограмів і сприяти нарощенню м’язової маси. Багато культуристів і спортсменів дотримуються саме такої дієти. Можна також свій раціон урізноманітнити морепродуктами, молочними виробами і яйцями. Але про крупи, хліб, фрукти, овочі та макаронні вироби варто забути.

Японська дієта

Дана дієта в порівнянні з іншими видами, найбільш ефективна, так як завдяки їй протягом двох тижнів ви позбудетеся від восьми кілограмів зайвої ваги. Таку дієту можна використовувати лише раз протягом трьох років. Творці подібної дієти впевнені, що за цей час в організмі людини перебудується обмін речовин, а ефект від неї збереже свій результат на протязі двох років.