Дієта при варикозі

В даний час кожна третя жінка схильна до варикозу. Існує безліч факторів, які сприяють появі цього захворювання. Перш за все, це спадкове захворювання, і знаючи про свою схильність до нього, не варто нехтувати засобами профілактики. Так само зайва вага, теж сприяє появі варикозу. Тому дієта при варикозі, дуже актуальне питання.

диета-при-варикозеІ варто знати, що при варикозі ні в якому разі не варто вдаватися до білковій дієті. Звичайно, море продукти не забороняються, це можуть бути креветки, кальмари. Але ось риба в раціоні не повинна брати участь.

Намагаючись нормалізувати вагу при варикозному розширенні вен, вам необхідно звернутися до фахівця, який правильно підбере потрібну дієту. Так само дотримуючись дієти при варикозі, можете вживати в їжу морську капусту, в цій водорості міститься велика кількість речовини, під назвою біофлавоноїди вони сприяють загоєнню судин.

Дієта при варикозі обов’язково повинна забезпечувати ваш організм потрібними вітамінами. Вітамін, або по -іншому рутин. Цей вітамін володіє противарикозною дією. Великий його вміст можна зустріти в лісових горіхах і каштанах. До речі багато настоянок від варикозного розширення вен виготовлені саме на основі каштана. Так само рутин міститься і в ряді інших продуктів, наприклад в ягодах обліпихи, чорної смородині, чорноплідної горобини та цитрусових.

Такий вітамін як С запобігає тромбоутворенню, тому раціон багатий цим вітаміном буде вельми доречний під час дієти.

Так само дуже важливий вітаміну В, його дуже багато в таких продуктах як бобові, зернові, в свинині і печінці, в пивних дріжджах. Відсутність в організмі цього вітаміну веде до втрати чутливості в ногах, печіння, болю і до м’язової слабкості. Вітамін В сприяє зміцненню венозних стінок, і підвищенню тонусу судин. А так само сприяє позбавленню від болю.

Варикозне розширення вен у кожної людини проявляється, індивідуально, тому і дієта при варикозі повинна розроблятися, враховуючи індивідуальні особливості кожного хворого. У комплексі з дієтою поєднуйте носіння компресійної білизни, яку теж має допомогти підібрати фахівець. Більше рухайтеся і щодня піднімайте ноги вище рівня серця, і так лежіть протягом півгодини. Робіть спеціальні вправи при варикозі. А головне, при перших симптомах, біжіть до лікаря.