Дієта під час вагітності. Частина 2

Варто менше вживати солі, так як саме вона сприяє затримці рідини в організмі, що провокує збільшення маси тіла. Після того як дитина з’явилася на світ, багато хто впевнені, що мамі знову необхідно на деякий час обмежити себе в споживанні їжі, якщо мама годує грудьми.

1333522905_pregnant-eatingСамим головним міфом вважається, що те, що їсть мама, то й їсть дитина. Це зовсім не правда. Дитина їсть молоко багате самими потрібними дитині мікроелементами, яке формується з лімфи, маминої крові, а продукти, які вона їсть, не впливають на кількість і якість грудного молока. Потрібно лише не забувати поповнювати запас елементів, а особливо воду, так як на вироблення молока витрачається багато води з організму, тому жінці потрібно більше пити води.

Важливо запам’ятати, їжа повинна бути якісною і найголовніше різноманітною. Але треба обережно спостерігати за реакцією малюка на з’їдений мамою продукт, так як може з’явитися алергічна реакція. Тобто можна їсти все, але потроху. Не варто обмежувати своє харчування виснажливими дієтами, які позбавляють вас вітамінів та поживних елементів. Тобто обмежувати своє харчування і дотримуватися строгих дієт під час грудного вигодовування не варто.

Найнеобхідніше харчуватися правильно і їсти якомога більше корисних продуктів, щоб поповнювати запас вітамінів та мінералів в організмі. Якщо їсти мало їжі, то можна тільки погіршити ситуацію.