Дієта під час вагітності. Частина 1

Варто приділити окрему увагу дієті під час вагітності та годуванні груддю, тому що існує багато думок з цього приводу. Всім відомо, що під час вагітності плід отримує всі необхідні елементи від матері (через плаценту). Багато «сідають» на дієту і бояться що-небудь їсти, помилково думаючи, що їжа, яку вони споживають, потрапляє до дитини. Це не зовсім так. До дитині, потрапляють вітаміни і мінерали. При цьому всі знають, як вага впливає на зачаття.

dieta-pri-beremennosti-vo-vremya-menu-trimestr-740x450Перш за все, самій мамі потрібно відкоригувати свій раціон харчування, так як всі важливі мікроелементи беруться з її власних запасів організму, і тому дуже важливо цей запас своєчасно поповнювати. Звичайно, під час вагітності жінкам складно встояти перед якоюсь смачною їжею, так як гормональний фонд змінюється і деяких, так і тягне з’їсти щось солодке або навпаки солоне. Чому б і ні! Але знову ж таки не варто забути наповнювати свій організм вітамінами, щоб дитина успішно отримувала свою порцію корисних речовин. Не варто їсти звичайно все підряд, інакше зайві кілограми можуть позначитися на пологової діяльності і навіть на дитині.

При будь-якій дієті в день необхідно пити якомога більше рідини. Наприклад, 1-1,5 л рідини буде цілком достатньо. А також в раціоні вагітної жінки має бути приблизно 100-120 грам білків на день. Потрібно споживати якомога більше кисломолочного сиру, кефіру, яєць, м’яса та риби.