Дієта для тонкої талії. Частина 2

Повністю виключивши вуглеводи зі свого раціону, організм почне витрачати запаси жиру, відкладені раніше в тих самих ненависних «складках», які так щільно засіли на талії і стегнах. Таким чином, через десять днів, рівно стільки триває дана дієта (ні більше, ні менше), ви будете приємно здивовані, побачивши в дзеркалі власне відображення.

 
Плоский-живіт-300x195Принцип дієти для талії полягає в наступному:

 
— протягом дня потрібно пити рідину, краще чисту воду, перед прийомами їжі і через 30 хвилин після них, у загальній кількості потрібно випивати не менше 2 л води на добу;
— обов’язковою умовою є п’ятиразове харчування;
— ні в якому разі не їсти після 20:00 год;
— якщо їсти хочеться дуже сильно – п’ємо воду;
— співвідношення овочів і м’яса має бути один до двох (100г овочів, 200г м’яса).

 
Як і будь-яка інша дієта, наприклад, дієта на кашах, дієта для тонкої талії передбачає дотримання обов’язкових умов, тобто виконання всіх перерахованих вище правил, інакше ніякого ефекту від неї ви не побачите. Не варто забувати і про фізичні вправи, оскільки без них також не буде задовільного результату. Повірте, для цього не потрібно багато часу і зусиль, зате ви будете задоволені собою і своїм зовнішнім виглядом.

 
При дотриманні 10-денної дієти можна скинути від 5 кг і більше. Якщо результат вас задовольняє, то на цьому можна зупинитися, якщо ж потреба в дієті ще залишилася, то варто зробити перерву, а через 2-3 місяці її повторити.