Дієта для тонкої талії. Частина 1

У нашому світі велика частина жіночої аудиторії страждає від надмірної ваги. Якщо жирові відкладення розподіляється рівномірно по тілу – це ще півбіди, але якщо так звані «складки» утворюються на стегнах, талії або на тому й іншому відразу хочеться втекти на безлюдний острів, де ніхто не знайде і не побачить.

 
1478331624_ploskiy-zhivt-realnoІснує безліч різних дієт, але їх дія приблизно однакова – ми обмежуємо себе в харчуванні, вживаючи в їжу одні дієтичні салати і втрачаємо вагу, але тільки не там де потрібно. А на проблемних ділянках все залишається як і раніше сумно.

 
Що ж робити і як отримати бажану осину талію? Або ж до кінця днів доведеться залишатися безформною кругллю істотою? Все не так трагічно, і вже зараз бажаючі схуднути можуть почути приємні і довгоочікувані вісті з області схуднення. Нарешті дієтологи розробили дієту, призначену безпосередньо для «проблемної» талії. Єдина вимога — її потрібно поєднувати з невеликими фізичними навантаженнями. І тоді результат не змусить себе довго чекати.

 
Дієта для тонкої талії є протеїновою, а це означає, що в ній повністю виключена вуглеводна їжа (шоколад, цукерки, борошняні вироби, деякі крупи, а також поживні салати, такі як салат «Мімоза», «Олів’є» та інші).