Дієта для шкіри обличчя

Дієтологи нещодавно поділилися секретом: вона повідали жінкам дієту, щоб шкіра обличчя виглядала здоровою. Виявляється, що деякі продукти харчування шкідливо позначаються на кольорі шкіри саме на обличчі, а заодно збільшують кількість зморшок. Так що, дорогі жінка, беріть блокнот і ручку, і записуйте докладно те, про що піде мова нижче.

dieta-dlia-kojiЛікарі рекомендують всім жінкам без виключення уникати кофеїновмісних продуктів харчування. Це стосується кави (в тому числі і зеленої), чорних і зелених чаїв, а ось трав’яні відвари просто необхідні. Також потрібно виключити газовані напої, включаючи енергетики. Правда, кондитерські та борошняні вироби можна їсти і навіть потрібно, але не купувати ті, в яких використовувався маргарин.

Солоні та копчені продукти пропонуються до вживання, але в обмежених кількостях: пару кружечків копченої ковбаси цілком достатньо, а ось сиров’ялений продукт можна використовувати і до 150 грамів на день.
Маринади виключити зовсім, як і кетчуп та майонез. Замініть їх хріном і гірчицею, заодно і пару калорій спалите.

У день жінка просто зобов’язана випивати близько 1,5 л очищеної або кип’яченої води без газів і домішок, але при бажанні в ній розчинити вітамін С.

В’янучій шкірі необхідний цинк. Заповнити його недолік жінка може за допомогою м’ясистих фруктів, наприклад, винограду або персика. Побільше зелені і морської риби, тільки нежирних сортів. Вживайте столову ложку меду, молоко 1,5% жирності, сир знежирений або до 2% жирності, чорну смородину, малину, вишню (навіть у замороженому вигляді), рис, горіхи неочищені, яйця (жовток) або желеподібні продукти. Не відмовляйтеся від біо-кефіру і йогурту.

Якщо шкіра проблемна, то крім дерматолога варто відвідати і гастроентеролога. Останній пропише спеціальну дієту, при якій прищів стане менше.