Дієта для краси шкіри

Шкіра – це індикатор внутрішнього стану нашого організму. Погане харчування, проблеми зі здоров’ям, стреси – все це негативно позначається на стані шкіри.

A beautiful slender girl eating healthy food

A beautiful slender girl eating healthy food

Існує багато дієт для схуднення, для відновлення здоров’я і краси шкіри також є спеціальна дієта.

У першу чергу потрібно виключити з раціону продукти, що роблять негативний вплив на травну систему і серце. А це все жирне, смажене, солоне, гостре.

Куріння і алкоголь – найбільш явні вороги красивої шкіри. Відмовтеся від них по можливості. Червоне вино, пиво, коктейлі яскравих кольорів мають більш негативний вплив на шкіру, ніж біле вино і мартіні.

Шоколад, безе і кремові начинки старять шкіру і викликають передчасне старіння. Але якщо ви велика любителька солодощів, то можна дозволити собі раз-два в тиждень 50-60 грамів шоколаду.

Червоні, жовті та оранжеві продукти харчування несприятливо позначаються на шкірі. Можуть викликати як вугрові висипання, так і забруднення шкіри і зневоднення.

Приділіть більше уваги овочам, як свіжим, так і вареним або печеним. З фруктами дотримуйтеся обережності. Наприклад, у бананах міститься багато цукру, цитрусові викликають висипання на шкірі і лущення. Корисні гранат і ківі у невеликих кількостях, бажано на голодний шлунок перед їжею.

Кавун і диня прискорюють роботу нирок і можуть викликати зайвий виведення води з організму.

Не забувайте про м’ясо. Тваринний білок важливий для організму. Але це має бути біле м’ясо птиці, варене або приготовлене на пару. М’ясні страви добре засвоюються з фруктами, наприклад з печеними яблуками.

Пийте більше води. Не чаю або соку, а саме води. Вона сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму, і відповідно очищає шкіру. Також вода необхідна клітинам шкіри для підтримки належної вологості, пружності і життєздатності.

Пам’ятайте, що свіже повітря дуже корисне і покращує вплив дієти для краси шкіри.