Дієта «3 кілограми за тиждень»

Незважаючи на те, що дієти річ не дуже безпечна, та й саму фігуру приводять у форму лише частково, вони все одно користуються популярністю, особливо «Шокові». Дієти такого типу являють собою такі обмеження в харчуванні, які змушують організм відчувати стрес, але при цьому без пригнічення нервової системи, залишаючи жінку активною та повною сил. Таких дієт існує безліч, але варто розглянути саму приємну — бананову.

dieta_3kgЯк стає зрозуміло із визначення, така дієта буде складатися з одних тільки бананів, до яких бажано ще додавати молоко. Таким чином, при низькій калорійності шлунок повний, глюкоза надходить у мозок в тих же масштабах, а ось залишати в організмі буде вже нічого.

Так як ранок завжди являє собою найбільш стресовий час дня, в цей час банан можна підсмажити на невеликій кількості олії і отримати африканський хліб. В інший же час бажано споживати банани сирими.

Молока в день можна випивати не більше трьох склянок, а кількість з’їдених за добу бананів регулюється обмінними процесами. Тобто ті дами, що схильні до повноти, не повинні з’їдати більше чотирьох бананів на добу, а от дівчата, яких природа талією не обділила — можуть з’їдати до шести бананів.

При цьому, не рекомендується ніяких добавок, особливо улюблених жінками сухофруктів і каш. Хоча, якщо стає зовсім нестерпно на такому однаковому пайку, то його можна розбавити вівсянкою на молоці вранці.

Така дієта може бути пов’язана з чаєм або кавою, можна випивати до півлітра соку без м’якоті.

Варто також звернути увагу на те, що газовану воду в період дієти пити не можна. По-перше, солодка вода в два рази перевищує калорійність бананів і вся дієта може піти прахом. По-друге, газики можуть спровокувати розлад шлунка, який і так від бананово-молочного раціону на межі.

Таку дієту можна тримати тиждень. Перехід на неї не має бути поступовим. А ось виходити потрібно акуратно. Перший після дієти день краще провести на йогуртах і кашках, потім акуратно впроваджувати в раціон біле м’ясо і рибу, процес повернення на попередній графік харчування повинен бути максимально повільним, інакше скинуті кілограми повернуться.

Особливу увагу потрібно звернути жінкам із слабким шлунком — дієта не варта таких ризиків, краще повільний результат, ніж проблеми з ШКТ.