Дієта 3 дні: рис, курка і овочі

Позбутися від зайвих кілограмів не так просто, як їх набрати. Проблема ожиріння в наші дні займає лідируючу позицію серед всіх видів захворювань. Саме так, ожиріння вважається захворюванням, хоча багато людей не надають цьому значення і навіть живуть з цією вагою.

 

9d531b60a6f5f609edf1a209236e6d9d

 

Але з часом крім ожиріння, виникають різні більш серйозні захворювання, такі як:

 

 • серцево-судинні недуги;
 • недуги шлунково-кишкового тракту;
 • проблеми з кровообігом.

 

І це тільки одні з перших систем людини, які страждають при появі зайвої ваги. Щоб вирішити проблему ожиріння, кожна людина вдається до тих чи інших видів і способів вирішення проблеми. Як відомо, існує безліч різних способів, методик, технологій, за допомогою яких можна досягти позитивного ефекту в позбавленні від зайвих кілограмів. Серед безлічі способів схуднення варто виділити дієту, яка так і називається: «Дієта 3 дні: рис, курка і овочі». Саме про неї розповість всю правду даний матеріал.

 

Переваги дієти

 

Саме по собі слово дієта говорить про те, що людині для досягнення бажаного результату потрібно вдатися до вживання тільки низькокалорійних продуктів харчування. При цьому не виключається той фактор, що людина під час дотримання дієти буде відчувати відчуття голоду і при цьому занепад сил. Але ці чинники необхідні для досягнення в результаті позитивного результату.

Перевагою такої дієти є її простота і відсутність необхідності харчуватися тільки рослинною продукцією. Простота дієти «3 дні» обгрунтовується тим, що такі продукти, як рис, овочі і м’ясо курки входять в щоденний раціон. Тепер все що потрібно для дотримання дієти — це розділити дані інгредієнти і вживати їх окремо згідно періодичності.

 

296319

 

Другою перевагою такої дієти є те, що людині не потрібно забувати смак м’яса, навіть якщо це і курятина. Більшість людей, які переходили на дієтичне харчування, вживаючи тільки овочі, не змогли протриматися і декількох тижнів, а ті, хто витримував і досягав поставлених цілей, через певний час знову набирали надмірну вагу. «Дієта 3 дні: рис, курка і овочі» передбачає вживання основних інгредієнтів, яких так потребує організм людини, тому шкода для організму практично відсутня, якщо не враховувати протипоказання.

Перевагою «Дієти 3 дні» вважається також і той момент, що людині не потрібно відчувати відчуття голоду, тому що особливістю методики є вживання продуктів з інтервалами не більше 2,5 годин.

Тому можна сказати, що за допомогою такої дієти людина худне і тим самим не докладає при цьому особливих зусиль. Ефективність такої дієти доведена не тільки фахівцями-дієтологами, а й самими жінками, які випробували методику на собі.

«Дієта 3 дні» підрозділяється на два варіанти:

1) Передбачає вживання основних інгредієнтів за такою технологією:

 

 • в перші три дні потрібно їсти рис;
 • другі три дні вживають м’ясо курятини;
 • останні три дні їдять овочі.

 

2) Другий варіант аналогічний першому, тільки єдиною відмінністю вважається вживання замість овочів, фруктів у вигляді яблук. Яким чином працює дев’ятиденний дієта, дізнаємося далі.

 

Як працює дев’ятиденна дієта?

 

Принцип роботи дев’ятиденного способу схуднення грунтується не тільки на зниженні споживання висококалорійних продуктів. Перш за все, такий спосіб спрямований на виведення з організму людини шлаків і токсичних речовин, які накопичилися за довгі роки. Але виведення цих компонентів відбувається протягом першого етапу.

Такий склад дієти дозволяє також позбавити організм від зайвої кількості рідини, чому сприяє рис. Дуже важливо дотримуватися дієти в такій послідовності, в якій вона представлена в назві. Адже така послідовність дозволяє підтримувати технологію схуднення.

 

devyatidnevnaya

 

Вживання білка у вигляді курятини, дозволяє збагатити організм протеїнами і запобігти тим самим руйнуванню м’язових волокон. В результаті спостерігається процес спалювання жиру в організмі людини.

На третьому етапі, під час вживання яблук або овочів, спостерігається очищення кишечника, виведення розщеплених жирових молекул, а також закріплення отриманого результату. Овочі і фрукти багаті на вміст клітковини, яка так необхідна для стимуляції функціонування кишечника, його очищення, а також нормалізацію метаболізму.

Тому сумніватися в ефективності такого способу схуднення не представляється можливим, а про правила дев’ятиденної дієти можна дізнатися з наступного розділу.

 

Правила дев’ятиденної дієти

 

Дотримуючись дієти, важливо знати основні правила, які дозволяють зробити процес схуднення ще ефективнішим. Отже, основними правилами такого способу схуднення, вважаються такі фактори:

 

 • Забороняється вживати сіль. Як відомо, сіль — це ворог людини номер 1, який постійно з нами і позбутися від нього вже не представляється можливим. Якщо відмовитися від вживання солі не виходить, то її можна спробувати замінити соєвим соусом.
 • Куряче м’ясо потрібно готувати без шкурки, так як в ній міститься дуже багато жирів і токсинів. Куряче м’ясо можна варити або запікати в духовці.
 • На час дієти слід забути про свої шкідливі звички і, особливо, про вживання алкоголю.
 • Рис для вживання рекомендується використовувати довгозернистий, так як саме в ньому міститься великий запас корисних компонентів.
 • Протягом всього процесу схуднення важливо дотримуватися вживання рідини в кількості 2 л в день. Причому це має бути очищена мінеральна вода, але зовсім не чай, кава або солодкі напої. Воду потрібно вживати протягом всього дня маленькими ковтками. Пити воду залпом не рекомендується, так як це призводить до появи набряків. Особливо не рекомендується пити воду перед сном, так як на ранок будуть набрякати ноги і руки.
 • Заборонено вживати і цукор, який також сприяє відкладенню і накопиченню жирових прошарків, а також уповільненню функціонування кишечника. Замість цукру можна їсти мед, але не більше 3 чайних ложок в день.
 • Не можна вживати в їжу жири рослинного і тваринного походження.
 • Якщо приділяти по 10-20 хвилин щодня гімнастичним вправам, то ефективність і швидкість позбавлення від зайвої ваги прискориться удвічі.

 

Дотримання даних нескладних правил дозволяє вирішити проблему надлишкової маси тіла. Що собою являє дев’ятиденна дієта і, з яких етапів вона складається, розглянемо далі.

 

Етапи

Володіючи інформацією про основні правила дев’ятиденної дієти, важливо з’ясувати, що ж собою являє даний спосіб схуднення. Складається він з трьох основних етапів, які чергуються один з одним в невизначеній кількості.

 

1106

 

Отже, ці етапи обумовлюються наступними діями:

1) На першому етапі слід почати вживання рису у відварному вигляді. При цьому технологія його приготування, наступна:

 

 • у склянку необхідно набрати рис і залити його водою;
 • залишити в такому стані на 8-10 год;
 • після відстоювання крупи у воді, її потрібно злити, а рис залити окропом;
 • тепер необхідно зварити рис до готовності.

Після цього продукт можна вживати в їжу, при цьому, не додаючи в нього солі. Дану кількість продукту потрібно розділити на рівні порції і їсти його протягом усього дня. Забороняється їсти рис та інші продукти пізніше 19:00 год вечора. Вживати рис необхідно протягом перших трьох днів.

 

9108687d79ab439cea3892f29c213caa

 

2) Наступні три дні потрібно їсти м’ясо курки у відварному або запеченому в духовці вигляді. Не бажано при цьому використовувати м’ясо старої курки, а краще купувати курку, яка має вагу до 1,5 кг. Одну приготовлену курку потрібно розділити на п’ять порцій, які вживаються на протязі всього дня. Всі три дні потрібно з’їдати по одній курці, але не більше того.

 

e50cc540f10732071bcb941f8bd

 

3) Заключні три дні потрібно їсти овочі у свіжому або відварному вигляді або ж яблука. В добу приблизна кількість овочів або яблук, які з’їдаються має становити не менше 1,5 кг. З овочів рекомендується вживати моркву, цвітну капусту, буряк, а також різноманітні салати із застосуванням різних інгредієнтів. Не рекомендується їсти картоплю, банани і виноград.

 

Відгуки

 

Відгуки про дієту найрізноманітніші, але найчастіше вони позитивні. Деяким така дієта здасться цікавою, а іншим, навпаки, набридає на другий день. Важливо знати, що для досягнення позитивного результату потрібно протриматися на дієті як мінімум місяць.

Олена, 29 років: «Схуднути за допомогою рису, курки і яблук мені вдалося на 10 кг за один місяць. Я думаю тут все зрозуміло, але хочу відзначити, що не все так просто, як може здатися на перший погляд. Щоб протриматися один місяць, я сідала на цю дієту 4 рази і більше тижня не могла протриматися. Але одного разу я зібралася з духом і зрозуміла, що це мій останній шанс. Я змогла, але тепер роблю невелику перерву і контролюю кожен грам своєї ваги».

 

pic3956342
Марія, 36 років: «З продуктів дев’ятиденної дієти я віддаю перевагу салатам і курці, а їсти рис — я просто не уявляю як це можливо. Я не пробувала такий спосіб, але моя подруга схудла за 2 тижні на 4 кг. Причому зниження ваги починається тільки ближче до закінчення другого тижня. Зараз запланувала для себе спробувати сісти на дієту і потім напишу про її результативність».

 

soda-slim-do-i-posle (1)

 

Сніжана, 25 років: «Підтягти талію і прибрати кілька зайвих кілограмів мені допомогла дев’ятиденна дієта. Про неї я дізналася з інтернету, після чого вирішила заради інтересу спробувати. Купувати різні препарати типу БАДів, немає особливого бажання, а тут такий простий спосіб і головне, що не вимагає зайвих витрат. У підсумку за 3 тижні я схудла на 3 кг, але більше просто вже нічому худнути. Тому я вдячна такому способу за те, що він є. Починати було дуже складно, але тільки перші 9 днів, а після вже простіше, тому не зупиняйтеся на півдорозі».

 

1-2