Дитячий садок: чи потрібен він дитині?

В даний час більшість батьків позитивно ставляться до того, що їхні малюки ходять в дитячий садок. 

-Σταθμούς-του-Δήμου-Άργους-ΜυκηνώνЄ різні думки на цю тему, але в багатьох осередках суспільства це навіть не обговорюється. Мета дошкільного закладу — це звільнити маму для можливості ходити на роботу. У самих мам думки різні, але частіше вони говорять, що дитина отримає більше корисного, ніж негативного від дошкільного закладу. У цій області, як і в усьому суспільстві, відбувається постійний розвиток. Придумуються нові ефективні методи навчання дітей.

Які аргументи висувають прихильники дитячого садку?

1. Багато батьків переконані, що відвідуючи цей заклад, дитина отримує певні знання, які їй дають кваліфіковані вихователі. Самі вони цього дати дитині не зможуть. Тому вони виступають за садок. Насправді, все залежить від конкретного садку і від того, хто дитиною займається. Велику роль відіграє здатність самої дитини сприймати інформацію. Вона може засвоювати знання краще на індивідуальних заняттях. Чи можна говорити взагалі про якість навчання дітей, коли у великій групі один вихователь і йому ще потрібно проводити розвиваючі заняття. Фахівці радять, перш, ніж зупинити свій вибір на дошкільному закладі, потрібно з’ясувати, як проходять заняття в садку.

2. Чи готує садок дітей до школи?

У більшості випадків садок не займається підготовкою дітей до наступного етапу навчання — шкільного. Або не займається в повному обсязі, особливо, якщо дитина буде відвідувати школу з поглибленим вивченням якогось предмета. Сьогодні в хорошій школі проводять підготовку дітей дошкільного віку до занять в школі. Тому батькам потрібно організувати занняття малюка, щоб він впорався з такою насиченою програмою.

До речі, в статті на сторінці http://www.moirebenok.ua/mother/10-populyarnyh-voprosov-pri-vybore-detskogo-sada/ ви можете дізнатися більше інформації про вибір дитячого садка.

3. Мама хоче ходити на роботу

Мами різні за віком. Вони по-різному оцінюють темп дорослішання дітей. Деякі мами вже попрацювали вдосталь, а тепер хочуть займатися дітьми. Інші мріють про власну кар’єру. Для деяких мамів дошкільний період — це тягар, який немає кінця. Є й такі батьки, яким цей період подобається.

4. Досвід, отриманий в садку

Сенс знаходження дитини в садочку батьки сприймають по-різному. А від цього так само залежить, буде дитина туди ходить або не буде. Якщо батьки вважають, що садок — це погано, то відповідь одна, якщо зворотне поняття — то відповідь інша. Малюки, які ходили в садок, відрізняються від тих, які не ходили в дитячий садок . Але частіше вони відрізняються тим, які підходи до їхнього виховання використовували дорослі. Наприклад, така якість як лідерство, частіше вроджене, ніж соціальне.

Можна зробити висновок. Йти чи не йти малюкові в садок повинні вирішувати самі батьки.

Якщо продумано дати відповідь на наступні три питання, можна прийняти правильне рішення:

1. Яка дитина?

2. Чи потрібен садок сім’ї?

3. Про який садок йдеться?