Дитячий одяг: які тканини абсолютно безпечні для дитини?

Вибір дитячого одягу – не така вже проста задача, як може здатися на перший погляд. Люблячі батьки прагнуть, щоб у їхніх дітей було тільки все найкраще. Вибираючи одяг для своєї дитини, потрібно, перш за все, звертати увагу на тканину, з якої він виготовлений.

03755b099f25Асортимент сучасного дитячої одягу надзвичайно величезний. Серед такого різноманіття дуже легко загубитися. Краса і яскравий зовнішній вигляд – це далеко не найважливіший параметр дитячого одягу. В першу чергу слід звертати увагу на його якість. Якщо на речах є кишені або якась декоративна обробка, то всі елементи повинні бути добре закріплені, адже дитина може з легкістю поранитися або відірвати їх і засунути собі в рот.

До речі, купить вещи для новорожденных за доступними цінами ви можете на сайті arlekin.pl.ua просто зараз!

Сучасний дитяча одяг виготовляється з самих різних матеріалів. Звичайно ж, краще віддавати перевагу виключно натуральним матеріалом, зокрема, стовідсотковій бавовні. Однак, на жаль, такі речі дуже швидко зношуються. Саме тому бавовна дуже часто з’єднують з трикотажем. Якщо ви підбираєте дитячий одяг для холодної пори року, то найкращим варіантом буде фланель. Для літа більше всього підходить ситець. Обидва ці матеріалу приємні на дотик, тому ваш малюк буде відчувати себе максимально комфортно в такому одязі.

Підбираючи зимовий гардероб для свого малюка, варто придивитися до виробів з велюру з ворсом. Це міцний, але в той же час м’який одяг. Що стосується вовняних речей, то в даному випадку потрібно проявити обережність – цілком можливо, що виріб буде колотися, і дитина стане вередувати. Всупереч поширеній думці, деякі синтетичні тканини дітям все-таки можна носити. Мова йде про фліс і поліакрил. Ці тканини вважаються м’якими і зручними. Крім того, вони зазвичай не викликають ніяких алергічних реакцій. Однак не варто носити одяг з даних тканин так, щоб він прилягав до шкіри дитини – він може бути другим або навіть третім шаром в холодну пору року.