Дитячий одяг: як підібрати комбінезон для дівчинки?

У холодну пору року всі дітки потребують хорошого і теплого одягу. Як показала практика, найкращим рішенням буде придбання комбінезона. Хороша модель комбінезона для дівчинки відмінно підійде, як на зиму, так і на весну-осінь. Це обумовлено тим, що вони, як правило, обладнані спеціальними знімними підстібками. Взагалі, моделей комбінезонів для дівчаток зараз дуже багато, так що кожен зможе знайти для своєї дитини найбільш підходящу.

1ov701estrozovyyДля самих маленьких краще всього вибирати злиті моделі комбінезонів. Вони виключають продування або потрапляння снігу під одяг. У них завжди максимально тепло і комфортно. Також варто відзначити, що в злитих комбінезонах дуже часто є «ніжки». Так що вам не доведеться навіть одягати дитині взуття. «Ніжки» пристібаються за допомогою кнопочок або замків, зняти або одягнути їх дуже просто. Деякі моделі мають дуже оригінальне оформлення у вигляді звіряток.

У них цікавий декор, і прикраси у вигляді вушок, різних нашивок і тому подібного. Під час вибору обов’язково придивіться до застібки. Найкраще, щоб вона була обладнана подвійною змійкою. Так буде значно зручніше одягати комбінезон. До речі, для дівчаток найкраще вибирати дуже яскраві моделі, вони їм більше подобаються і батькам також буде дуже зручно. Ваша дитина завжди буде на увазі. Ще під час огляду моделі, яка вас цікавить зверніть увагу на манжети.

Найкраще, щоб вони були на гумках, і таким чином ви зможете попередити потрапляння снігу або вологи. Капюшон, це ще одна обов’язкова частина, без нього зовсім ніяк. Він захистить від дощу або сильного холоду, це можна сказати додаткове утеплення. В якості наповнювача сьогодні дуже популярним став такий матеріал, як холлофайбер. Він відмінно тримає форму і не продувається, може прослужити достатньо багато років. З верхнього матеріалу найкраще вибирати щільну плащевку або міцну синтетику. Вона добре захищає від промокання, продування, і в цілому стійка до механічних пошкоджень. Крім цього, вона легко переться і миється, а це безсумнівно плюс.