Дитячий одяг: на що звернути увагу при покупці?

Всі дбайливі батьки піклується про те, щоб їх дитині було комфортно. Вибираючи дитячий одяг, необхідно враховувати безліч критеріїв. Ключові з них — тканина, малюнок і зручність. Також важливо враховувати вік дитини.

voТканина

Дитячий одяг шиють як з натуральних, так і з штучних тканин. Важливо враховувати, що натільна білизна (внутрішній шар одягу, дотичний зі шкірою) має бути натуральною. Натуральні тканини відрізняються прекрасними гігієнічними якостями. Однак вони непрактичні, погано захищають від вітру. Тому верхній одяг — светри, кофти, штани на колготки можна вибирати із штучних тканин.

Зауважимо, що в інтернет-магазині https://detochka.com.ua/ ви можете придбати якісний та зручний одяг для вашої дитини.

Принт

Він же малюнок. У багатьох людей не просто так є стереотип про те, що дитячий одяг має бути різнобарвним та цікавим. Психологи стверджують про необхідність носіння одягу яскравих забарвлень. Крім іншого, ця обставина позитивно впливає на розвиток дитини, спонукає її досліджувати навколишній світ.

Зручність

Цей критерій має першорядне значення, незважаючи на те, що на нього звертають увагу в останню чергу. Одяг повинен бути легким, м’яким та ніжним. Колючі матеріали, важкі предмети одягу, грубі шви, сильно стягуючі гумки, велика кількість блискавок, кнопок і гудзиків — всього цього не повинно бути на дитячому одязі.

Дітям до року

Малюкам в перший рік життя рекомендують вибирати повністю натуральний одяг в соковитих, але не надто яскравих кольорах з мінімумом декоративних елементів і зі швами назовні. Такий одяг забезпечує комфорт, тепло, зручність.

Дітям до трьох років

Діти в цьому віці починають рухатися, роблять перші кроки, проявляють активність. Однак їх рухи ще недостатньо скоординовані. Важливо вибирати натуральний, м’який, лаконічний одяг, не дуже вузький, але і не широкий. Що стосується взуття, то слід вибирати м’які і легкі черевички з широкою носовою частиною і невеликим каблучком (5-7 міліметрів). Виміряйте ніжку дитини кожні 3 місяці.

Дітям до семи років

У цьому віці важливо заохочувати будь-яку дитячу самостійність. Перш за все, це стосується надягання взуття і одягу. Вибирайте простий, але зручний одяг в яскравих кольорах, а також звертайте увагу на зручні застібки-блискавки або гудзики, а також застібку на липучках для взуття.