Дитячий одяг Картерс (Carters) – якість понад усе

Відома американська компанія Carters з 1865 року радує батьків по всьому світу красивим та якісним дитячим одягом. Навіть у ті далекі часи Вільям Картер, батько чотирьох життєрадісних малюків, чудово розумів, яке важливе місце займає одяг для дітей в батьківських турботах. Тоді знайти гарні дитячі речі було дуже важко, і Вільям вирішив негайно виправити ситуацію.

Сьогодні знаменита компанія Картерс вважається американським брендом номер один у виробництві дитячого одягу та аксесуарів, вона виготовляє понад десять товарів для кожного малюка у віці до семи років, який народився в Америці. Торгова марка дитячого одягу Картерс вражає своїми результатами, і найкраще ілюструють стан справ офіційні дані:

  • кожні нові 12 місяців фірма Carters продає на 15% дитячих товарів більше, ніж у минулому році;
  • за останні 10 років прибуток всесвітньо відомого бренда виріс на 39%;
  • в майбутньому планується відкривати як мінімум 60 магазинів дитячого одягу Картерс в рік;
  • приблизно 6% прибутку забезпечують міжнародні продажі і продажі через офіційний сайт — інтернет-магазин www.carters.com.

Який одяг виробляє Carters

У дитячого одягу компанії Картерс є декілька незаперечних переваг:

  • Величезний асортимент модного одягу та стильних аксесуарів для дітей від новонародженого маляти і до підліткового віку. В магазинах Carters дійсно є все, що потрібно для вашої дитини. Купити оптом все в одному місці — і велика матеріальна вигода, і значне заощадження часу.
  • Широка лінійка розмірів. Ви зможете підібрати дитячий одяг Картерс для новонароджених, старших дітей та підлітків не тільки за зростом або за віком, але і за вагою. Такий підхід гарантує, що речі не будуть тісними дитині або занадто великими.
  • Натуральні якісні тканини і матеріали. Тільки м’які шви, яскраві вишивки та аплікації, що не подразнюють шкіру новонародженої дитини. Одяг Картерс для немовлят приємний на дотик і легко відпирається від будь-яких плям, не втрачаючи кольору та форми.
  • Низькі ціни. Відвідайте офіційний сайт Carters прямо зараз і погляньте на ціни дитячого одягу. Вони одні з найнижчих на ринку, якщо врахувати високу якість виробів.

Дитячий одяг Carters, що останнім часом є дуже популярним в Україні — це вибір дбайливих батьків. Робота компанії грунтується на основному принципі — «Якісні речі для дітей не обов’язково коштують великих грошей». Саме тому фірма постійно розширюється, збільшує прибуток, здобуває нові світові ринки і нарощує асортимент дитячих товарів, викликаючи щире захоплення у своїх шанувальників.