Дитячий одяг для пляжу

Ось і наближається літо! Якраз зараз потрібно задуматися про пляжний модний одяг. Здавалося б, що може бути простіше — беремо рушник і біжимо купатися, проте, щоб уберегти себе від різних неприємних наслідків, до пляжного відпочинку варто поставитися більш серйозно. І мова йде не тільки про купальники і панамки. Пляжна мода для дітей включає в себе різні аксесуари для плавання, а також одяг, який захистить дитину від палючих променів сонця. Яким має бути мінімальний набір для дитини на пляжі?

unnamedПляжна мода і пляжний дитячий одяг включає в себе наступний список: купальний костюм або плавки; змінний одяг (або комплект трусиків, або запасний купальник); панамка з широкими полями; косинка для купання у воді або шапочка; футболка або легка туніка; пляжне взуття; сонцезахисні окуляри; рушники; сонцезахисний засіб; зонт; питна вода (обов’язково); аксесуари для плавання (кола, нарукавники, надувні іграшки); іграшки для гри на березі.

Дитячий купальник для плавання

Перше питання — у чому дитина буде купатися? Яким повинен бути дитячий купальник для плавання? З якого віку дівчинці потрібен саме купальник, а не плавки? Малюкові років до 3-4 можна придбати красиві плавки, але можна і просто взяти з собою набір трусиків. Це навіть краще — їх можна переодягати після кожного заходу в воду, щоб дитина не бігала в мокрому одязі. Для старших дітей, від 4-5 років — варто потурбуватися про вибір купальника або плавок. Важливо, щоб купальний костюм ніде не перетискав тіло і дуже швидко висихав на повітрі.

А який комплект — залежить від особистих переваг. Дитячий купальник для дівчинки передбачає яскраві кольори і безліч фасонів: це може бути купальник з спідницею, з аплікацією, з візерунками і рюшами, суцільний. Причому подобатися він повинен не тільки батькам, а й самій модниці!

Дитяча панамка для пляжу

Але навіть в саму спекотну погоду весь час у воді проводити не можна, тому ще більш важливо — убезпечити дитину від палючих променів сонця. Панамка! Обов’язковий атрибут походу на пляж і для хлопчиків і для дівчаток, і для батьків! Краще віддати перевагу саме панамці з широкими полями, а не кепці або косинці. Такий головний убір захистить не тільки голову, але і ніжну шкіру на шиї і обличчі малюка. Вибирати панамку треба обов’язково за розміром! Якщо вона буде тісною і незручною, то дитина дуже скоро зніме її, а надто широка запросто полетить. А в процесі гри це не відразу і помітять. Потрібно також передбачити головний убір для купання. Це може бути або косинка, яка захистить голову і не полетить, як панамка. Або купіть спеціальну гумову шапочку, якщо дитина буде пірнати.