Дитячий майданчик: безпечна гра

Гуляючи з дитиною по парку або у дворі, ви навряд чи пройдете повз дитячий майданчик. Вони традиційно привертають увагу всіх без винятку дітей у віці від 2 років, причому не тільки яскравими фарбами і великою кількістю конструкцій, а й присутністю інших дітей, їх веселими криками і радісним сміхом.

полиуретановые-маты-для-покрытия-площадкиЯк дитині гратися на дитячому майданчику і залишитися цілою і неушкодженою? Адже існує безліч небезпек і ризиків отримання травм. По-перше, не бійтеся, що якісь конструкції зламаються. Для будівництва дитячих майданчиків використовуються якісні високоміцні матеріали, в тому числі і труби профільні із сталі, які погано піддаються зносу і деформації. Важливіше тут — не залишати дитину без нагляду.

Безпечна на перший погляд гра в пісочниці, насправді не є такою, адже сам пісок таїть в собі розсадник мікробів. Тому, або захистіть дитину від такої гри, або носіть з собою очищаючі серветки і спеціальний антибактеріальний гель для рук. І стежте, щоб дитина не пхала руки в рот і, тим більш, нічого не їла на вулиці.

У жарку пору року перевіряйте ступінь нагріву залізних конструкцій. Це допоможе уникнути неприємних відчуттів і, можливо, навіть опіків.

Якщо дитина грає біля гойдалок, катається на них, стежте, на якій відстані від гойдалок вона знаходиться і, по можливості, надійно фіксуйте дитини в сидінні. Як правило, сидіння на гойдалках слизькі, і дитина може легко злетіти з місця.

Ваша пильність не тільки допоможе отримати від гри радісні емоції, але і зберегти здоров’я вашого малюка.