Дитячі золоті сережки: найкраща прикраса для маленької принцеси?

Найкращим прикладом для кожної дівчинки, звичайно ж, служить її мама.

2 (1)Тож не дивно, що маленькі принцеси наслідують їх у всьому. Прагнення мати власні сережки — яскравий приклад цьому.

Неважко уявити всю ту радість, яку зазнає дочка, коли батьки дарують їй такий несподіваний і дорогий подарунок.

Сережки із золота для дітей повинні поєднувати в собі безпосередність, і, в той же час, бути особливими для їхньої власниці. Важливо, щоб вони змогли підкреслити індивідуальність дівчинки. Без сумніву, особливу увагу батькам слід звернути на романтичні сердечка, ніжні ромашки або пустотливі полунички, саме ці моделі в першу чергу здатні викликати у маленьких красунь божевільний захват. Якщо ж хочеться більше елегантності, тоді перевагу можна віддати виробам, додатково оздоблених емаллю або, які відрізняються наявністю фіанітов або цирконію, які своїм блиском ще більше прикрасять таку коштовність.

Багато в чому вибір такої дорогої прикраси, як сережок — завдання не з легких, відштовхуватися в цьому випадку перш за все слід від віку доньки. Якщо вона вже здатна сама доглядати за вушками, а також дорогоцінними виробами, тоді в подарунок можна підібрати більш дорогі та вишукані прикраси.

У чому ж полягають основні особливості вибору?

Для зовсім ще маленької принцеси прекрасним варіантом стануть золоті сережки у вигляді невеликих кілець. Головна їхня перевага в тому, що вони не будуть нести небезпеку для їхньої власниці, адже в них повністю відсутні гострі кінчики, як це може бути в інших, більш вишуканих і оригінальних моделях. Для зовсім маленьких дівчаток краще взяти взагалі крихітні екземпляри, які не будуть напружувати мочку. Купуючи їх, особливу увагу слід приділити застібці, яка повинна зручно закриватися і відкриватися, а також бути надійною.

Декор в дитячих сережках — найважливіших чинник, адже для маленьких принцес особливо важливо, щоб сережки були не тільки зручними, але і красивими, а що зможе більше додати естетики, як не блиск поверхні і оригінальна форма? Тому при виборі варто докладніше розглянути моделі з кольоровою емаллю, або із камінням. Вироби, покриті емаллю, виглядають досить цікаво і яскраво, при цьому, вони безпечніші за прикраси із камінням і, звичайно, легші.

Різноманітність різних виробів дозволить дбайливим батькам вибрати найбільш підходящі сережки, які обов’язково зможуть порадувати будь-яку дівчинку.

Варто нагадати, що всі метали досить алергенні. Тому, раціональніше на перших етапах дати поносити доньці звичайні сережки з хірургічної сталі. Завдяки цьому, юна леді зможе звикнути до нової для себе прикраси, а коли вже сформується рівний вушний канал, можна використовувати дитячі золоті сережки, які, безсумнівно, додадуть елегантності маленькій принцессі.