Дитячі розвиваючі книги: як вибрати?

Наукою давно доведено, що дитина, навіть з хорошими генами, без належного оточення, без занять не може вирости повноцінно розвиненою людиною.
knignyeproekty00-561d3d2f9223b_620_416

Чим більше малюк дізнається в дитинстві, тим тямущим він буде. Причому необов’язково змушувати трирічну дитину читати і писати, досить купити дитячі розвиваючі книги і, граючи, займатися по них.

Як вибрати дитячі розвиваючі книги на сайті fifth-ocean.com.ua? Це питання хвилює багатьох батьків. При виборі потрібно звертати увагу на те, для якого віку призначені книжки, який їхній зміст, ціна, якість картинок і завдань.

Сучасна друкована індустрія випускає книжки для розвитку дітвори різного віку.

Для молодшого шкільного віку видаються невеликі барвисті книжечки. У них пропонується виконати ряд завдань, наприклад, розфарбувати картинки або порахувати персонажів або будь-які предмети на малюнку.

Також пропонується виконати завдання, спрямовані на розвиток уваги. Так, в розвиваючій літературі для дітей від трьох років і старше пропонується знайти маленькі об’єкти на малюнку, що формує навички концентрації уваги.

Такі дитячі розвиваючі книги допомагають батькам прищепити своїм дітям вміння, корисні як для навчання в школі, так і для життя взагалі. Якщо подібні видання є під рукою, то батькам не потрібно бути педагогами, так як досить виконувати запропоновані завдання разом з дитиною, що б вона дізналася і навчилася чомусь новому.

Дорослі, озброєні таким арсеналом книжок, зможуть розповісти молодшим дошкільнятам багато цікавого про навколишній світ.

Ціна на подібну розвиваючу літературу для дітей — невисока, а користь — неоціненна.

Дитячі книги, спрямовані на розвиток, видаються для старших дошкільнят та інших вікових груп. Зрозуміло, що завдання будуть ускладнюватися паралельно з віком читацької аудиторії.

Обов’язково потрібно звертати увагу на зміст книжок для малюків. Для цього слід переглянути завдання, оцінити рівень виконання ілюстрацій, а також проконтролювати відповідність вмісту тексту і наведених картинок.

Завдання повинні підходити вказаному віку малюка, а картинки повинні бути схожими на свій прототип, тобто бути реалістичними.

Тепер ви знаєте, як вибрати розвиваючу літературу для дітей, щоб користь від неї була величезною.