Дитячі матраци для немовлят, що важливо?

матрац(1)Бажання дати своєму малюкові тільки найкраще притаманне кожному з батьків. Важливу роль в організації умов для дитини відіграє обладнання правильного спального місця і підбору матраца. Його якісь має прямий вплив на сон і здоров’я малюка.

Сучасні виробників пропонують дитячі матраци у великому асортименті, в якому складно зробити правильний вибір. На які ж фактори варто орієнтуватися? В першу чергу, треба взяти у увагу такі характеристики, як:

  1. — матеріал і його вентиляційні властивості;
  2. — рівень жорсткості виробу;
  3. — екологічність і гіпоалергенність;
  4. — ортопедичні властивості;
  5. — правильний розмір;
  6. — наявність наматрасника.

Вентиляційні Властивості

Матраци для дітей, повинні мати дихаючу поверхню. Завдяки правильній вентиляції забезпечується найкраща гігієна, а як наслідок, імунітету дитини нічого не загрожує.
Вентиляційні властивості на пряму залежать від того з якого матеріалу виготовлений матрац. Сьогодні можна зустріти моделі, які виконані з німецького трикотажу «Грін Коттон», «Сліп-Фреш» або тканини «Frotte», а також спеціальної вшитої вентиляційної сітки.

Жорсткість Матраца

Жорсткість це один з ключових моментів, на які необхідно орієнтуватися при виборі матраца. Для дитини варто віддавати перевагу моделям з підвищеною жорсткістю, яка забезпечує необхідну підтримку під час сну. Занадто м’який матрац може спровокувати викривлення хребта, і в подальшому призвести до появи ще більш серйозних проблем з ним. Матраци з середньою і підвищеним ступенем жорсткості забезпечує оптимальну підтримку кісток і м’язів зовсім маленьких малюків, які в цей період ще дуже крихкі і не здатні підтримувати себе самі.

Екологічність і гіпоалергенність

Матраци для новонароджених повинні бути екологічним та гіпоалергенними. Використання природних матеріалів, таких як при створенні кокосового дитячого матраца, забезпечить міцний і здоровий сон та відпочинок дитини, не викликаючи алергічних реакцій. При цьому також варто відзначити, що використання таких природних матеріалів, як морських водоростей, кокосової стружки, кінського волоса, дерев’яної стружки, соломи, натурального латексу дозволяють продовжити термін служби виробу.

Ортопедичний Ефект та Розмір

Ортопедичний ефект впливає на збереження правильного положення тіла дитини. Така конструкція підстроюється під вигини хребта тим самим дозволяючи малюку зайняти комфортну позицію та розслабитися. Розмір матраца потрібно підбирати під обсяг ліжечка, так як якщо він буде менше. Це може створювати дискомфорт під час сну.

Чехол та Наматрацник

Правильний чехол матраца має гладку й рівну поверхню, і в разі необхідності його легко можна зняти і випрати. Наматрацник ж краще вибирати водонепроникний, так як він забезпечує додатковий захист матраца в разі непередбачених ситуацій.

Дитячі Пружинні Матраци

У матраців з залежними пружинами «Боннель» пружини з’єднані один з одним, і при використанні однієї з них прогинаються і інші. Як наслідок, оптимальне положення тіла дитини не підтримується.
Якщо вас зацікавили саме пружинні матраци в ліжечко, то необхідно віддавати перевагу виробам з незалежними пружинами, кожна з яких працює автономно. Такі вироби відрізняються підвищенною ортопедичністю, і добре пристосовуються до будь-якому положенню дитини. Нормальна підтримка хребта гарантовано.
До мінусів можна віднести вагу і велику висоту. Самі по собі пружини характеризуються наявністю магнітного і електростатичного впливу на малюка.

Дитячі Безпружинні Матраци

Безпружинні матраци більш сучасні, і зазвичай складаються з декількох шарів-наповнювачів натурального і штучного походження. Популярними є матраци з кокосовою койрою, додатково просоченої латексом. Такі матраци мають прекрасні ортопедичні властивості, а також не схильні до вбирання запаху і рідини. Волокна чудово вентилюються. До мінусів вироби можна віднести його високу вартість.

Фірми-Виробники Матраців

На сьогоднішній день можна виділити декілька основних популярних фірм-виробників матраців:

Матраци Vegas відрізняються європейською якістю і доступними цінами за що вважаються одними з провідних лідерів ринку. Компанія Вегас має відповідну колекцію дитячих матраців Vegas Kids, які мають сертифікати відповідності європейської якості та стандартів.

Дитячі матраци Breckle відносяться до високого класу безпеки завдяки використанню екологічно безпечних і гіпоалергенних матеріалів. У комплектацію даних матраців входять знімні чохли з відміткою OEKO-TEX® Standard 100, які гарантують повну безпеку.

Матраци Andersen представлені безпружинні матрацами з ортопедичним ефектом. Тихий і спокійний сон вашого малюка гарантований. При цьому ви можете бути впевнені в тому, що матрац підтримує оптимальне положення тіла дитини і володіє дихаючої структурою.

Катеринославські меблеві майстерні (EMM) виробляють дитячі матраци Herbalis Kids, в асортименті яких можна знайти модель для будь-якого віку від новонароджених до підлітків. В асортименті представлені кокосові і латексні матраци, а також пружинні матраци.

Безумовно, вибір матраца є непростим завданням. Однак якщо слідувати порадам професіоналів, то можна без зусиль підібрати оптимальне рішення для конкретної ситуації і в рамках бюджету. І звичайно, при покупці необхідно віддавати пе