Дитячі конструктори LEGO

Якщо дитина розібрала чергову дорогу іграшку, настав час купити їй щось новеньке і цікаве. Ідеальний варіант для допитливого дитячого розуму конструктор LEGO, яких створений для дітей схильних до творчої діяльності і здатних проявити свою фантазію. Слід пам’ятати про те, що всі діти по своїй натурі є дослідниками. Уявляєте, наскільки цікаво дитині зазирнути у внутрішню частину ляльки або іграшкового автомобіля?

16Який конструктор вибрати?

Конструктор LEGO creator створений для дітей, яким недостатньо звичайної гри з іграшками. Їм цікаво докладно познайомитися з іграшкою, щоб зрозуміти, як вона працює, що є у неї всередині. Купивши такий конструктор, батьки можуть зі спокійною совістю відмовитися від придбання дорогих ляльок і машинок.

Всі діти великі фантазери і спроби зробити з однієї іграшки відразу три слід сприймати нормально. З конструктором LEGO не треба нічого ламати. Цей конструктор позбавить батьків від необхідності збирати поламані іграшки по всьому будинку.

Зауважте, що в інтернет-магазині detkamnado.com.ua можна придбати корисні та яскраві конструктори для дітей.

Розвиток дитини за допомогою LEGO

Конструктор LEGO creator складається з великої кількості будівельних блоків і кубиків, які надають повну свободу польоту фантазії дитини. На відміну від інших серій конструкторів LEGO, конструктори серії LEGO creator мають тільки приховані задуми та підказки повністю готових ідей. Всі набори LEGO creator дають дитині можливість самостійно зібрати не одну, а три різних іграшки. Чим більше деталей у такому конструкторі, тим більше можливостей для дитячої творчості.

Малюк будує самостійно, фантазуючи і розмірковуючи, а конструктор LEGO creator йому допомагає. Крім того, ця серія конструкторів передбачає розвиток найрізноманітніших сюжетів дитячої гри. Малюк не прибере через кілька днів конструктор в дальній кут і не попросить купити йому нову іграшку, оскільки з LEGO щодня народжуються нові ідеї. Конструктор LEGO creator здатний познайомити малюка з різними життєвими аспектами. Це і транспорт і життя в місті, а також життя тварин.

LEGO допомагає у вихованні

Конструювання розвиває в діей посидючість, увагу, сприйняття , фантазію, концентрацію та просторову уяву. Не секрет, що діти пізнають навколишній їх світ швидше з допомогою ігор, а конструктори LEGO можуть стати ідеальним помічником у цьому процесі.