Дитячі ігрові набори: вибираємо найкращий подарунок для дитини

Світ сповнений цікавими і дивовижними речами, вивчення яких починається в дитинстві. В цей час закладаються інтереси дитини, які можуть серйозно вплинути на її долю. В ході гри легко виробляються такі якості майбутнього лідера, як організованість, посидючість, вміння придумувати правила і їм же слідувати. А приміряти захоплюючу роль дорослого допоможуть ігрові набори для дітей, у продажу є варіанти для дитини будь-якого віку.

1449185243_812cwl25xml._sl1500_Переваги ігрових наборів

Завдяки набору можна придумати цілу історію, втілити будь-яку задумку в реальність, розіграти ціле театральне дійство або зануритися з головою в новий і цікавий світ. Перукар, лікар, пірат, продавець, механік — хто не приміряв ці ролі на собі в дитинстві? Якщо раніше відсутні деталі доводилося добувати самому, використовуючи підручні матеріали, то зараз игровые наборы включають в себе все необхідне. Вибір величезний — яскраві і красиві, вони тягнуть за собою в казкову країну.

Улюблені іграшки

Кожна дівчинка мріє стати принцесою, а скільки захоплення викликає нова лялька з довгими прекрасними волоссям і ошатною сукнею. Якщо доповнити її різними аксесуарами, то блиск захоплених дитячих очей буде вам нагородою. Немає кращої радості для турботливих батьків, ніж задоволена дитина!

У нашому дитинстві вибір був небагатий і будь-яка нинішня мама, будучи маленькою, мріяла отримати ігрові набори, які сьогодні може придбати без труднощів. І татам напевно доводилося відчувати щемливе відчуття заздрості до сусідського хлопця, який грав у війну зі зброєю, так схожою на справжній автомат. В наші дні пріоритети хлопчиків напевно не сильно змінилися і їм також сподобаються дитячі ігрові набори:

 

  • інструментів, куди входять молоток і викрутки;
  • поліцейського, де є зброя і наручники;
  • рибалки, з вудкою і рибками;
  • за мотивами улюблених мультиків.

Вибір іграшок за віком

Діткам постарше вже не буде цікавий набір формочок для пісочниці, а набір роботів-трансформерів або поліцейської амуніції буде в самий раз. Дівчаткам юного шкільного віку сподобається дитячий набір Барбі, різні блюдця і чашки теж завжди актуальні — можна влаштовувати чаювання. Панянки постарше оцінять колекцію дитячої косметики.

Асортимент іграшок дуже великий — можна вибрати підходящий варіант з урахуванням віку вашої дитини і розмірів гаманця.