Дитяче пюре Gerber — ідеальне харчування для твого малюка

Нагодувати малюка корисною їжею, часом, ще те випробування. Навіть якщо він ще зовсім маленький. Якщо у вас підростає маленький гурман, дитяче пюре Gerber — оптимальне рішення. Смачні однокомпонентні пюре, оригінальні та поживні мікси, мультивітамінні соки — все, щоб задовольнити гастрономічні уподобання вашого головного кулінарного критика.

3d_130g_vegetables_stewed_veal_uaДитяче пюре Gerber: що в баночці?

Батьки пред’являють особливі вимоги до продуктів, які вони вибирають для свого малятка. Все повинно бути не тільки свіжим і корисним, а й чистим. Під «чистим» мається на увазі відсутність в складі консервантів, ароматизаторів, стабілізаторів та інших домішок, здатних завдати шкоди уразливому дитячому організму. Gerber — виробник дитячого харчування, який «вигодував» не одне покоління. Філософія бренду заснована на трьох китах: якість, користь, експертність. Тому вся продукція виготовлена виключно з натуральних компонентів, за технологією, яка зберігає всі корисні речовини, на основі 85-ти річного досвіду виробництва дитячого харчування.

Варто зазначити, що дистриб’юторський портал MoreGoods пропонує широкий асортимент продукції торгової марки Gerber.

Дитяче пюре Gerber не містить потенційно небезпечних інгредієнтів. Виробник категорично відмовився від використання генетично модифікованих культур. Консерванти, штучні барвники та підсилювачі смаку — табу. Тому, якщо на баночці з пюре написано, що в складі тільки яблуко — будьте, впевнені, так воно і є.

Як вибрати пюре з урахуванням віку малюка?

Виробник пропонує декілька видів пюре з урахуванням віку дитини:

 

  • Монокомпонентні. До складу входить тільки один овоч або фрукт. Таке пюре — відмінний варіант для першого знайомства малюка з палітрою смаків. Відсутність крохмалю та інших домішок допомагає дитині відкрити природний смак фруктів і овочів, з перших місяців життя формуючи у малюка звичку до здорового харчування. Пюре має ніжну консистенцію: достатньо рідку, щоб малюк зміг його проковтнути, і достатньо густу, щоб наситити малюка більше, ніж грудне молоко.
  • Полікомпонентні. До складу пюре входять два і більше компонентів, включаючи овочі та м’ясні інгредієнти. Таке пюре призначене для більш пізнього харчування дитини, має більш густу консистенцію і знайомить його з різноманітністю смаків. Овочеві мікси, фруктово-овочеві суміші, комбінації овочевих і м’ясних інгредієнтів допоможуть розробити правильний і різноманітний раціон. М’ясні пюре постачають зростаючий дитячий організм необхідною кількістю заліза. Пюре містить 55% м’ясних інгредієнтів, не містить солі та інших спецій.
  • Пюре для перекусів. Улюблені ласощі дитини у зручній м’якій упаковці. Формат упаковки «пауч» — відмінний варіант для прогулянок і подорожей.

Корисно знати

Чи знаєте ви, наскільки важливо привчити малюка до корисної їжі з раннього віку? Смакові пристрасті і звички дитини формуються саме в перший рік життя. Запам’ятавши природний смак овочів і фруктів, малюк із задоволенням буде їсти такі корисні для його здоров’я броколі, горох та інші овочі, які дітям не до смаку. Технологія приготування дитячих пюре дозволяє зберегти всі корисні речовини, що містяться в сировині, при цьому створити легку, однорідну консистенцію, зручну для малюка.