Дитяче дозвілля на період шкільних канікул

Школярі з нетерпінням чекають будь-яких шкільних канікул, але особливо приємні літні, які тривають цілих 3 місяці і за цей час діти і їх батьки встигають повноцінно відпочити, за умови правильної організації дитячого дозвілля.
1892580

У кожному, навіть невеликому місті є музеї і театри, тому спільний похід з батьками в музей, планетарій або театр, на виставку з дитячою тематикою стане пізнавальною культурною програмою, у дитини з’явиться нове уявлення, інтерес, вона збагатиться духовно.

Варто обов’язково записатися в міську бібліотеку, можливо дитину зацікавить атмосфера, яка властива цій установі і незважаючи на те, що сучасні діти читати не люблять, раптом вашу дитину зацікавить якась книга і вона полюбить читати.

Літні канікули неможливо уявити без активного відпочинку, тому ігри є обов’язковою частиною програми шкільних канікул, крім ігор можна придумати й інші розваги — похід, прогулянка в лісі, по парку або відвідування спортивних змагань. Добре сходити в басейн, пограти в теніс або зайнятися танцями. Такий підхід дасть можливість проявитися дитячим здібностям і записатися в спортивну секцію або гурток.

Малювання завжди розвиває творчі здібності, тому по можливості варто купити дитині фарби і мольберт, а кращі роботи дитини зможуть прикрасити її кімнату.

За допомогою фотоапарата є можливість розвинути в дитині інтерес до фотографування, придумуючи спільно теми для фото, робити знімки, щоб потім створити власну галерею, а з найбільш вдалих знімків, зробити портфоліо.

Якщо дитина проявляє інтерес до кухні, тоді потрібно частіше залучати її до процесу готування, щоб вона допомагала і через деякий час влаштувати сімейний кулінарний турнір.

Дуже оригінальна ідея — створіть домашній кінотеатр для дитини і її друзів, щоб фільм можна було дивитися на стіні за допомогою проектора.

Цікавий сюжет може стати хорошою ідеєю для створення домашньої вистави, в якій всі ролі гратимуть діти, а батьки будуть дивитися виставу як глядачі.

Не все літо буває сонячна погода, трапляються і дощові дні, тому в такі дні можна посидіти і вдома, а в якості гарної розваги пограти в настільні ігри, адже вони допомагають розвинути увагу та пам’ять, швидкість реакції. У настільних іграх, головне вибрати гру, яка подобається дитині, а щоб їй було веселіше, нехай вона запросить в гості своїх найкращих друзів скласти їй компанію, тоді діти весело і з користю проведуть час.