Дитяча постільна білизна — важлива умова гарного сну

Ну що може простіше, ніж купити комплект постільної білизни? Але навіть в такому питанні є свої нюанси. Коли ми дійсно втомлюємося, то сон нам здається єдиною можливістю відпочити. А скільки «танцювальних» рухів ми виконуємо за ніч. Але в цій справі набагато більше досягають успіху наші діти. За ніч вони умудряються загорнутися в простирадло як в кокон, зняти наволочку і підодіяльник з такою спритністю, що фокусникам зі світовим ім’ям і не снилося.

bele11Варто подбати про те, щоб ваш малюк прокидався, лежачи все — таки на ліжку. А простирадло не буде так легко відділятися від матраца, якщо ви придбайте його на резиночках. Матеріал може бути найрізноманітніший, але найкраще, звичайно ж, льон — і до тіла приємно, і корисно, і довго служить. А ось підодіяльники найкраще використовувати ті, у яких дірка не посередині, а збоку або внизу. Тоді ніякі фокуси вночі не страшні.

Не потрібно нехтувати і забарвленням білизни, щоб сон дитини був набагато приємнішим і спокійнішим. Неспокійних червоних і жовтих відтінків психологи рекомендують уникати. А ось блакитні і зеленуваті відтінки тільки вітаються, так як швидко навівають дрімоту. Спеціалісти застерігають від придбання постільної білизни, тим більше дитячої, з агресивним забарвленням: «горошок», «тільняшка», концентричні кільця.

Кожна дитина несе в собі багатий потенціал, а тим більше на мистецькій ниві. Спробуйте використовувати його максимально, а саме в «постільному» живописі. Чого тільки зараз не побачиш в магазинах і в тому числі спеціальні фломастери і фарби, які прекрасно малюють на тканині, не залишають брудних слідів і не линяють, витримуючи прання при температурі 60 градусів. Запропонуйте дитині розмалювати біле простирадло на свій розсуд. Це можуть бути просто слова з колискової «Баю — люлі, баю» або ж смішні визначення положення тіла — «Тут спить голова, тут животик, а тут котик». Жодна дитина не відмовив мамі в такому. Разом з дорослими можна зобразити на простирадлі і наволочках унікальні полотна, де сюжет узятий з фантастичних сновидінь дитини. Зовсім крихітним художникам можна довірити прикрасити наволочки або підодіяльник оригінальними яскравими «плямами». Тепер дитина на постільній білизні власного виробництва буде спати солодко і відпочивати повноцінно.