Дитяча постільна білизна: на які характеристики звертати увагу при виборі?

Батьки завжди намагаються купувати для своєї дитини максимально якісні та безпечні речі. Це стосується не тільки продуктів харчування і одягу, але також постільної білизни. Дуже важливо знати, що якість постільної білизни безпосередньо впливає на здоров’я малюка, оскільки у всіх дітей шкіра є неймовірно ніжною, а отже, більше схильна до різних алергічних реакцій. Тому дитяча білизна має бути високоякісною, а також має відповідати всім передбаченим нормам безпеки. Крім цього, дитяча постільна білизна повинна мати певний розмір і, природно, подобатися самій дитині.

2039924719-candy-pinkЗ огляду на це, потрібно з підвищеною обережністю вибирати постільну білизну для дитини. В першу чергу потрібно оцінювати якісні характеристики тканини, з якої виготовлена постільна білизна. Тканина, з якої може виготовлятися постільна білизна для дітей, неодмінно має бути гіпоалергенною. Найкраще віддавати перевагу комплектам з натуральних тканин, оскільки синтетичні матеріали нерідко стають причиною різних алергічних проявів.

Крім цього, детское постельное бельё має передбачати максимальний комфорт. Кожен елемент постільних речей повинен бути приємним до тіла, а також міцним і зносостійким. До складу дитячої постільної білизни не можуть входити будь-які шкідливі або токсичні речовини. Причому вона також має добре пропускати повітря, щоб тіло малюка могло дихати. Оскільки маленькі діти не завжди сплять в памперсах, постільна білизна має передбачати максимальну простоту догляду.

У зв’язку з цим найкраще віддавати перевагу виробам з міцних тканин, які можуть переносити численні прання, не втрачаючи при цьому зовнішньої привабливості, яскравості кольорів і форми. Одним з кращих варіантів для виготовлення дитячої постільної білизни є натуральна бавовна. До речі, таку постільну білизну можна використовувати і взимку, і влітку. Бавовна відрізняється зносостійкостю, вентиляцією і гіпоалергенністю. Ще одним матеріалом, який відмінно підходить для пошиття дитячої білизни, можна назвати ранфорс, який часто порівнюють за якістю з бязю. Важливо знати, що ранфорс відрізняється м’якістю і високим рівнем зносостійкості, а також не накопичує статичної електрики і вбирає вологу.