Дитяча кімната: основні моменти

Для людини саме поняття «дитяча кімната» дуже абстрактне. Найчастіше, вона так і залишається нездійсненною мрією у дитини, а вся вина в недоступності просторого житла для молодих пар. Однак, якщо вам все-таки вдалося викроїти для свого малюка, такий необхідний йому простір, то слід обладнати його максимально раціонально.

detskaya-komnata-v-zheltykh-tonakh6Стіни і стеля

Сьогодні дуже модно стало фарбувати стіни та стелю. Якщо ви зупинилися на такому рішенні, то вибираючи фарбу, уважно вивчіть склад, якщо щось незрозуміло – запитуйте у продавців або консультантів, попросіть сертифікат, який підтверджує, що товар відповідає всім необхідним стандартам. Фарба повинна бути світлих спокійних тонів. Не допускається агресивні кольори, оскільки вони діють збудливо на дитячу психіку, і через це дитині буде досить складно заснути. Якщо більше подобаються шпалери – існує широкий вибір шпалер на казкову тематику. Дитина буде у захваті, побачивши на стіні свого улюбленого персонажа з казки.

Між іншим, на сторінці http://www.luch-mebli.com.ua/detskie-komnati/ можна придбати якісні дитячі кімнати за найпривабливішими цінами на ринку.

Від чого необхідно відмовитися?

В дитячій кімнаті слід обмежити кількість тих речей, які накопичують пил. Наприклад, це можуть бути килими, ваша бібліотека (нехай у малюка в кімнаті будуть тільки його книги), речі, які просто ніде поставити. Такі предмети є просто мрією для багатьох бактерій, які можуть стати джерелом для розвитку алергії у дитини.

Таким чином, все, що знаходиться в кімнаті, не повинно заважати ретельному і частому вологому прибиранню, а килими (якщо вони всетаки є) щотижня ви повинні пилососити.

Меблі

Дотримуючись вищезазначеного принципу, меблів в дитячій теж повинно бути по мінімуму. Достатньо якщо буде шафа або комод, стіл, стілець і ліжко. Причому, в наш час є всі можливості порадувати малюка. Наприклад, ліжко — машина, подарована дитині буде викликати у неї не тільки захоплення, але і бажання спати окремо від батьків, а це ще один крок до самостійності. Крім того, дитина буде з гордістю демонструвати своє авто друзям та товаришам. Звичайно, всі меблі в дитячій повинна бути якісними і виготовленеми з натуральних матеріалів.