Дитина захопилася фотографією

Дітям властиво захоплюватися новими заняттями, наслідуючи батькам — у мами, здатної за кілька вечорів зв’язати чарівну ажурну кофточку, дочка теж буде тягнутися до в’язання. Батько зацікавить сина риболовлею, випалюванням, випилюванням з дерева. Дорослішаючи, багато дітей ходять в різні гуртки, які є при школах. Буває, що дитина в шкільні роки перепробує всі заняття, поки нарешті не знайде те, що їй до душі.

hobbyОдного разу дитина може заявити вам, що хотіла би займатися складним видом фотографії, а саме — знімати фотонатюрморти. Поговоріть з нею про нове захоплення, поясніть, як багато потрібно знань, майстерності для створення подібного фото. Якщо з’ясується, що це — серйозне бажання, допоможіть дитині, запишіть її на курси фотографа, де навчать робити якісні знімки, прищеплять справжній художній смак.

Щоб знімати красиві, що зачіпають душу глядача фотонатюрморти, потрібно навчитися будувати композицію — підбирати предмети і робити їхню правильну розстановку. Професійний фотограф, керівник курсів, покаже дітям, як застосовують світло, обробляють фотонатюрморти в графічному редакторі. Можливо, це будуть перші починання вашої дитини на шляху здобуття професії.

Але якщо з неї і не вийде фотограф, отриманий досвід зробить її більш впевненою у житті, а набуті знання і вміння дозволять створювати якісні знімки, які стануть справжньою прикрасою вашого будинку.