Дитина і комп’ютер. Розвиваємося без шкоди для здоров’я.

Чи потрібен дитині комп’ютер? Зараз це питання навіть не обговорюється. Без навичок користуватися цим універсальним помічником, який вже давно і міцно влаштувався в нашому побуті, людина відчує себе ізгоєм в сучасному світі серед своїх однолітків і друзів.

077c8e5e0ef819d56c5a59bbbf9d414eВ даний час більшість дітей дитсадівського віку вміють вже трохи користуватися комп’ютером.

Діти навіть в дитячому садку обговорюють, хваляться, що грали в таку гру та бачили такий то — мультик.

Звичайно, комп’ютер при правильному використанні може принести дитині багато користі. Наприклад, граючи в дитячу комп’ютерну гру, дитина вирішує певні логічні завдання, у неї розвивається мислення і реакція. Більшість сучасних мультфільмів є пізнавальними, навчальними та розвиваючими. З їх допомогою Ваша дитина почерпне величезну кількість знань з багатьох областей, починаючи від різних версій створення світу до азів таких точних наук, як математика, фізика, хімія. Однак, мультфільми побудовані таким чином, що дивитися їх дитині дуже цікаво, що дозволяє ввібрати отримані знання легко і у великій кількості. Ви запитаєте, з огляду на той факт, що в світі стільки багато даного виду кінопродукції, як вибрати якісний мультфільм без зайвих витрат? Відповідь проста: ви повинні самі подивитися з малюком певний мультик.

Для того, щоб комп’ютер приносив вам і вашій дитині тільки користь, необхідно дотримуватися кількох нескладних правил:

1. Дозволяйте грати дитині на комп’ютері тільки в спокійні розвиваючі ігри не більш 15-20 хвилин в день;

2. Під час гри дитини за комп’ютером постійно стежте за її поставою;

3. Не допускайте, щоб дитина «втикався носом в монітор»;

4. При перегляді дитиною мультфільмів стежте, щоб вона знаходився на відстані не менше 2-х метрів від монітора і переглядала мультфільми не більше 30 хвилин одноразово.

5. Бажано, щоб вам був відомий сюжет мультфільму і він був позитивний з боку виховання в дитині хороших якостей.