Діти і домашні улюбленці

Домашні тварини є добрими помічниками у розвитку дітей. Якщо Ви вирішили придбати будь-якого домашнього вихованця, до його вибору необхідно підійти з усією відповідальністю. Необхідно враховувати вік Вашої дитини, можливу алергенність тварини, а також передбачити варіант, кому можна буде залишити вихованця в разі Вашої тривалої відсутності.

1365591142_1306091479_sobaka-luchshij-drug-rebenka1Найпоширенішим вибором домашнього вихованця є собака, кішка, хом’як, морська свинка, папуга, акваріумні рибки, черепаха. В даний час не складає труднощів придбання всіх необхідних компонентів та харчування для будь-якого обраного Вами вихованця. У спеціалізованих зоомагазинах можна знайти практично будь-які зоотовари. Як вибрати домашнього улюбленця? Для цього необхідно проаналізувати всі плюси і мінуси всіх вихованців, яких Ви могли б придбати.

Собака. Якщо Ви проживаєте в квартирі, то собаку доцільніше вибирати з короткошерстих порід та невеликих розмірів. Бажано проконсультуватися у собаківників, які можуть підказати, яка саме порода собаки Вам підійде виходячи з Ваших вимог. Необхідно враховувати, що собаку необхідно дресирувати і постійно вигулювати, як мінімум два рази в день. Коли в будинку з підростаючою дитиною живе собака, ця атмосфера формує в дитині любов до тварин та турботу про них.

До речі, на сайті http://www.vetdrug.com.ua/ ви можете дізнатися більше про біохімічні аналізи для собак.

Кішка. Невибаглива тварина, не вимагає приділення до неї постійної уваги, не вимагає постійного вигулу та специфічного харчування. Є улюбленцем маленьких дітей, любить людську ласку. Разом з тим, будьте обережні при виборі кішки в якості домашнього улюбленця. Кішки вельми загадкові тварини. У неї можуть виникати раптові пориви люті, в результаті чого вона може подряпати дітей. Тому необхідно придбати спеціальні ножиці для підрізання кігтів.

Хом’як, морська свинка, папуга. Дана група вихованців є досить популярною серед дітей. Вони не вимагають постійного догляду, таких вихованців можна залишити без нагляду на кілька днів. Немає необхідності у великих витратах на зоотовари для них. Дітям з ними особливо весело. Основним недоліком таких вихованців є їх малий розмір в результаті чого вони часто гинуть від ненавмисних дій дітей. У пориві веселощів діти можуть їх надмірно стиснути в руці або підкинути високо в повітрі.

Акваріумні рибки, черепаха. Даний вид вихованців більшою мірою призначений для розвитку в дітей прагнення доглядати за тваринами, любити їх. Акваріумні рибки принесуть чималу користь і батькам, так як фахівці відзначають, що спостереження за ними сприяє релаксації. Недоліками в утриманні такої групи вихованців є їх специфічне харчування, створення і підтримання навколишнього середовища певних параметрів, а також особливий догляд.

При виборі домашнього улюбленця пам’ятайте, що ми відповідальні за тих, кого приручили.