Диспорт — препарат для продовження молодості

Активна міміка та індивідуальні особливості організму іноді призводять до того, що на обличчі вже в молодому віці з’являються перші ознаки старіння. Сказати рішуче «ні» зморшкам і повернути собі молодість дозволяють високоефективні засоби для боротьби з віковими дефектами шкіри. Серед величезного асортименту таких препаратів великим успіхом користується Диспорт. Ціна його досить помірна, а ефект досягається дуже швидко.

Biorevitalizatsiya-litsaПереваги і характеристики

Диспорт є інноваційним препаратом, розробленим на основі активнодіючого компонента — ботулотоксину. Виробляє його знаменита французька компанія Ipsen Pharma.

Якщо вас цікавлять ін’єкції Диспорта, то рекомендуємо відвідати сайт https://slimmedical.com.ua/inekcii-disporta вже зараз.

Унікальні характеристики описуваного засобу забезпечують пацієнткам бажаний результат: вже через два тижні після уколів Диспорта від зморшок не залишається і сліду! Подібна дія забезпечується наступними його властивостями:

 

  • В одному флаконі препарату міститься 12,5 нг ботулотоксину (500 активних одиниць). Це оптимальна кількість, достатня для отримання максимального ефекту без негативних наслідків для організму.
  • Ступінь дифузії (поширення) в сусідні ділянки шкіри становить 29%, тому препарат актуально використовувати для корекції в зоні чола і простору між бровами. Підвищена дифузія запобігає виникненню «ефекту маски», додасть обличчю природний вигляд.
  • Косметичний засіб діє практично моментально! Вже через 4-7 доби після ін’єкції спостерігається інтенсивне зникнення зморшок. Такий результат зберігається близько 8-ми тижнів. Якщо необхідно термінове омолодження, то Диспорт є самим раціональним вибором!
  • Є ще одна важлива перевага — демократична вартість, яка робить цю процедуру доступною практично для кожної жінки.

Можливі негативні наслідки — мінімальні

Організм кожної людини суто індивідуальний, проте медичними дослідженнями доведено, що близько 5% пацієнток абсолютно нечутливі до впливу ботулотоксину, тому наслідки ін’єкційного косметологічного лікування за допомогою Диспорта можуть бути неоднозначними.

В основному препарат зарекомендував себе з позитивного боку, завдяки йому досягається унікальний косметологічний ефект: він швидко і надовго усуває вікові дефекти (особливо, так звані, «гусячі лапки») і робить це максимально делікатно.