Диско: стиль для літнього нічного виходу

Дискотека робить дівчат нероздільними з божевільними ночами 70-х і 80-х років, наповненими танцювальною музикою, сміливим кольорами і макіяжем. Тож не дивно, що світ моди регулярно повертається до цієї тенденції, і кожні кілька років ми можемо спостерігати за новими інтерпретаціями диско-стилю.

1359126022_stil-odezhdy-diskoДиско-стиль нічим не відрізняється в цьому сезоні від сімдесятих років. Знову ж, дизайнери додали диско елементи, які трохи оновлюються в нинішніх колекціях найбільших модних будинків і дешевших мереж магазинів. Навіть якщо дизайн не відповідає вашому смаку, то можна спробувати скористатися деякими цікавими пропозиціями, і скласти свій улюблений набір.

Важко говорити про абсолютно нові ідеї. Ви можете підібрати варіант з асоціаціями диско або купити класичний аналог із сучасною інтерпретацією. Безсумнівно, одна з найбільш впізнаваних особливостей стилю диско — блискітки. Важко пройти повз або залишитися байдужою до такої деталі вечірнього одягу. Блискітки вже давно перестали бути матеріалом, типовим для вечірнього відпочинку. В даний час, блискітки можна побачити на куртках, сукнях, блузах і так далі.

Одночасно, блискітки не повинні бути вульгарними і дратувати очі. Сексуальні, злегка приглушеного відтінку, блискітки є досить бажаним акцентом на сучасних плаття, брюках і шортах. Дизайнери пропонують носити шкіряних одяг прикрашениї блискітками. Вони парадоксальним чином надають тканинам більш приглушене доповнення.

Іншим втіленням стилю диско є тканини, які переливаються. Це, безумовно, відблиск металу, срібла, золота і міді. Металеві тканини, виготовлені за сучасними ескізами, надають одягу тонкий характер зі смаком останніх десятиліть. Це красиві і сміливі металеві штани, золоті і срібні сукні в поєднанні з джинсовою тканиною і хутром, а також аксесуари, що наслідують бите скло.

Хоча хутро, мабуть, не дуже гарна ідея для літніх вечорів, але воно може наблизити наряд до стилю диско. Різнобарвні хутряні доповнення не обов’язково носити як верхній одяг в холодні зимові дні. Вони є квінтесенцією 70-х років. Це може бути палантин, болеро, спідниця або гаманець з хутра. Чим більше божевільний колір, тим кращий результат.